ВСП "Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ"

Полтавська обл., м. Лубни,
вул. Я. Мудрого, 23/1
(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
lubnyfekpdaa@gmail.com

Відокремлений структурний підрозділ "Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ" свою діяльність розпочав ще у далекому 1944-у.

У вересні 1944 року Наркомзем УРСР видав наказ №1203 про створення в Лубнах сільськогосподарського технікуму бухгалтерського обліку.

Директор коледжу,
відмінник аграрної освіти та науки,
викладач-методист, спеціаліст вищої категорії Т. А. Орошан

У коледжі створено всі умови для успішного навчання — два навчальних корпуси, достатньо просторих і світлих аудиторій, п’ять комп'ютерних класів, обладнані сучасними комп'ютерами, кабінети, лабораторії.

Нині навчання в коледжі проводиться за спеціальностями:

• 0401 Економіка підприємства
  • 0702 Комерційна діяльність
  • 0801 Фінанси і кредит
  • 0901 Бухгалтерський облік
  • 051 Економіка
  • 071 Облік і оподаткування
  • 072 Фінанси, банківська справа та страхування
  • 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Значна увага в коледжі надається розвитку спорту та вихованню здорового способу життя, діє факультатив «За здоровий спосіб життя».

Спортивні команди неодноразово здобували першість на міських, районних та обласних змаганнях серед вищих навчальних закладів І-II акредитації з легкої атлетики, волейболу, тенісу, шахів.

З метою розвитку творчості студентської молоді в коледжі діє вокальний дівочий ансамбль «Конвалія», драматичний гурток, літературна студія «Німб». Студенти коледжу є активними учасниками фестивалів, конкурсів, КВК.

Коледж повністю забезпечує студентів гуртожитком. До послуг колективу коледжу — їдальня.

Потреби студентів у навчальній літературі забезпечують бібліотека з читальною залою на 80 місць.

У коледжі разом з основною спеціальністю надаються робочі професії.

Складовою частиною навчального процесу є впровадження ступеневої підготовки. З 1997 року навчальний заклад перебуває у структурі Полтавської державної аграрної академії. Перш за все, — це співпраця на умовах партнерства. Перебуваючи в складі академії, реалізується ідея безперервності навчання. В коледжі створена виважена адаптаційна база для продовження навчання випускників у вищих навчальних закладах III-IV рівнів акредитації. Серед них — Полтавська державна аграрна академія, Харківський національний аграрний університет, Сумський національний аграрний університет, Київський національний аграрний університет, Уманський державний аграр-ний університет.

Сучасні бухгалтери, економісти, фінансисти — це кваліфіковані спеціалісти у галузі статистики, фінансів та кредиту, організації планування та економіки конкретної галузі господарства. Організатори комерційної діяльності забезпечують виробничий процес, своєчасну і вигідну реалізацію продукції.

Двері нашого коледжу гостинно відкриті для бажаючих здобути престижну економічну освіту в державному навчальному закладі!