Могильний Олексій Васильович

Випускник факультету економіки та менеджменту, заступник директора ПП «В.Багачанський комбікормовий завод».
Народився 1 травня 1948 року в селі Нова Кочубеївка Чутівського району.
В 1966 році закінчив Ново-Кочубеївську середню школу і поступив в Полтавський сільськогосподарський інститут, який успішно закінчив в 1971 році, одержавши спеціальність вчений агроном-економіст.
По державному розподілу працював головним економістом радгоспу «Семенівський» Семенівського району Чернігівської області.
З 1973 року по даний час працюю в смт Велика Багачка.
Вся професійна діяльність пов’язана з сільським господарством, колгосп ім. Леніна, КСП ім. Леніна, ССВ ім. Леніна, ТОВ «Довіра», ПП «Довіра».
З 1975 р. по 1981 р. – головний економіст Великобагачанського господарського управління сільського господарства. В колгоспі ім. Леніна працював виключно на економічній роботі.
З 2005 р. працював директором ТОВ «Довіра», ПП «Довіра» по 2011 рік.
На даний час працює заступником директора ПП «В.Багачанський комбікормовий завод».
За свою професійну діяльність відзначений в 2005 році указом Президента України «Заслужений економіст України», а також нагороджений Почесною Грамотою Верховної Ради України, трьома Почесними Грамотами Полтавської обласної Ради, Почесною Грамотою Полтавської обласної Державної Адміністрації, а також Грамотами Міністерства сільського господарства України, обласного управління сільського господарства і багатьма іншими.
Також нагороджений золотою медаллю ДНДГ СРСР.
Робота в управлінні сільського господарства співпала з організацією спеціалізації і концентрації сільськогосподарського виробництва в районі. Проект спеціалізації концентрації сільського господарського виробництва в районі і його виконання був визнаний найефективнішим в області.
Велика робота в колгоспі імені Леніна на посаді головного економіста була проведена по ефективному веденню сільськогосподарського виробництва. Це і бригадний підряд, оплата під валового доходу. Рентабельність тваринництва, в той час, вдалося забезпечити 55-60 %.
З 1989 року під керівництвом академіка Юрчишина Володимира Васильовича розпочалась, небачена на ті часи, робота по кардинальному реформуванню колгоспу ім. Леніна, як пілотний проект на Лівобережній Україні.
Колгосп ім. Леніна за рік до прийняття закону «Про колективне сільськогосподарське підприємство", став КСП ім. Леніна.Розпаювання майна проведено в колгоспі ім. Леніна в 1990 році третіми в Україні.
Співпраця з академіком Юрчишином В.В. була до 2001 року.
заступник директора ПП «В.Багачанський комбікормовий завод»