На Святого Миколая творчий колектив «Співаючі айболіти», привітав військових АТО, Полтавського шпиталю

Творчий колектив «Співаючі айболіти» факультету ветеринарної медицини ПДАА показав святкову виставу «Ти його чекай» в Полтавському коледжі управління, економіки і права ПДАА, присвячену дню святого Миколая.

Колектив «Співаючі айболіти» створений в листопаді 2019 року з ініціативи куратора першого курсу, Голови Асоціації спеціалістів ветеринарної медицини Полтавської області, професора Бердника Василя Петровича за підтримки декана факультету, професора Кулинича Сергія Миколайовича. Художній керівник: викладач музичного мистецтва, магістр музики, диригент- хормейстер Щербань Рената Федорівна. В межах вистави були проведені цікаві, веселі конкурси, лунали святкові пісні та вірші.

У день свята Святого Миколая творчий колектив «Співаючі айболіти», привітав військових АТО, Полтавського шпиталю. Наприкінці кожен паціент госпіталю отримав солодкий подарунок, пряник та листівку.

Ми не хизуємось добрими справами, а продовжуємо творити маленьке добро, що народжується у великих серцях. Зараз ми проводимо збір книг, до якого може долучитись кожний, щоб передати військовослужбовцям, що перебувають на лікуванні в Полтавському госпіталі.

Бажаємо, щоб в житті вам зустрічалося якнайбільше добрих людей і було стільки любові, що вам хотілося б дарувати її оточуючим!!!