Набір на стипендію Chevening вже розпочався!

Chevening — це можливість для всіх амбітних людей, які хотіли б отримати стипендію на ступінь магістра у Великій Британії. Нам цікаві представники різних спеціальностей, вік кандидатів не обмежується. Крайній термін — 2 листопада 2021 року.

Chevening — це програма уряду Сполученого Королівства, якою скористалось уже понад 450 українців і більш ніж 50 тис. людей по всьому світу. Програма Chevening надає повну стипендію, що покриває витрати на навчання (зазвичай однорічні магістерські програми), проживання, переліт і візу.
Ваша спеціальність і вік не важливі — кожен має шанс!
Що потрібно, щоб стати стипендіатом / стипендіаткою?

  • Лідерські якості;
  • диплом бакалавра;
  • щонайменше 2 роки досвіду роботи;
  • впевнено спілкуватись англійською мовою (Chevening не ставить конкретних вимог, усе залежить від університету і обраної навчальної програми).

Аби взяти участь у програмі, потрібно заповнити заявку до 2 листопада 2021 року. Водночас потрібно вступити на навчання до університету у Великій Британії до 14 липня 2022 року. Після завершення навчання стипендіати зобов’язані повернутися до України щонайменше на 2 роки.
Вичерпну інформацію про програму і процес подання документів ви знайдете на ресурсі https://www.chevening.org/
Більше про програму та стипендіатів Chevening в Україні шукайте на сторінці Посольства Британії в Україні. З додатковими запитаннями про програму або із запитом на організацію презентації програми можна звертатися до Юлії Кондрушенко: Yuliia.Kondrushenko@fcdo.gov.uk