Нагородження викладачів і студентів грамотами з нагоди 55-річчя інженерно-технологічного факультету

7 жовтня 2021 року в актовій залі Полтавського державного аграрного університету відбулося урочисте зібрання з нагоди 55-річчя інженерно-технологічного факультету. На заході були присутні представники адміністрації ПДАУ й інженерно-технологічного факультету, студентський актив, викладачі, співробітники й усі охочі долучитися до урочистого засідання.

Надзвичайно приємною була церемонія нагородження співробітників і викладачів кафедри за сумлінну науково-педагогічну діяльність, професіоналізм у науковій та організаційній роботі, виховання молодих спеціалістів для агропромислового комплексу України та з нагоди 55-річчя інженерно-технологічного факультету, а також  відзначення досягнень кращих студентів та аспірантів спеціальностей 208 Агроінженерія, 133 Галузеве машинобудування. А два викладачі факультету отримали почесне звання «Найулюбленіший викладач серед студентів 2021».

Після урочистостей студенти факультету, творчі колективи Університету та гості приємно вразили усіх присутніх пісенними й танцювальними привітаннями.