Напрями діяльності відділу сприяння працевлаштуванню студентів і випускників

• Допомога студентам і випускникам у плануванні професійної кар'єри.

• Сприяння працевлаштуванню студентів та випускників Університету.

• Консультування студентів з питань планування професійної кар’єри.

• Роз’яснення студентам положень чинних директивних та нормативних документів з питань працевлаштування.

• Організація та налагодження прямих зв’язків між студентами, випускниками Університету та роботодавцями Полтави, Полтавської області та інших регіонів України, які можуть бути потенційними роботодавцями для випускників і студентів.

• Допомога роботодавцям у підборі персоналу з числа студентів та випускників Університету.

• Організація та проведення в Університеті презентацій господарств, підприємств, компаній, фірм тощо.

• Надання інформації студентам щодо можливостей тимчасового працевлаштування під час навчання, у літні та зимові періоди.

• Допомога у складанні резюме та проходження співбесіди.

• Організація та проведення Ярмарок вакансій.

• Проведення тренінгів: «Технології самостійного пошуку роботи», «Психологічні аспекти проходження співбесіди», тощо.

• Проведення постійного аналізу попиту і пропонування на ринку праці фахівців, підготовку яких здійснює Університет.

• Створення банку вакансій.

• Здійснення моніторингу працевлаштування випускників.

У проекті - створення Інтернет порталу, що включатиме в себе базу студентів, які хочуть знайти роботу (проведення анкетування студентів, реєстрація студентів на сайті Університету в розділі Відділ працевлаштування).