Напрямки діяльності відділу сприяння працевлаштуванню студентів і випускників

• Допомога студентам і випускникам у плануванні професійної кар'єри.
  • Сприяння працевлаштуванню студентів та випускників академії.
  • Консультування студентів з питань планування професійної кар’єри.
  • Роз’яснення студентам положень чинних директивних та нормативних документів з питань працевлаштування.
  • Організація та налагодження прямих зв’язків між студентами, випускниками академії та роботодавцями Полтави, Полтавської області та інших регіонів України, які можуть бути потенційними роботодавцями для випускників і студентів.
  • Допомога роботодавцям у підборі персоналу з числа студентів та випускників академії.
  • Організація та проведення в академії презентацій господарств, підприємств, компаній, фірм тощо.
  • Надання інформації студентам щодо можливостей тимчасового працевлаштування під час навчання, у літні та зимові періоди.
  • Допомога у складанні резюме та проходження співбесіди.
  • Організація та проведення Ярмарок вакансій.
  • Проведення тренінгів: «Технології самостійного пошуку роботи», «Психологічні аспекти проходження співбесіди», тощо.
  • Проведення постійного аналізу попиту і пропонування на ринку праці фахівців, підготовку яких здійснює академія.
  • Створення банку вакансій.
  • Здійснення моніторингу працевлаштування випускників.

У проекті - створення Інтернет порталу, що включатиме в себе базу студентів, які хочуть знайти роботу (проведення анкетування студентів, реєстрація студентів на сайті академії в розділі Відділ працевлаштування).