Наукова робота викладачів Центру міжнародної освіти

Наукова робота  є  невід'ємною складовою діяльності Центру міжнародної освіти. Результати наукових досліджень викладачів Центру опубліковані у наукових журналах, представлені на міжнародних, всеукраїнських та регіональних конференціях з проблем навчання та виховання іноземних громадян в умовах Центру міжнародної освіти.

Наукова діяльність ЦМО є цілісною системою дослідницької роботи викладачів, спрямованої на вивчення актуальних проблем методики викладання української мови як іноземної, міжпредметних зв'язків, організації освітнього середовища, позааудиторної роботи з іноземними громадянами тощо.

Серед основних напрямів наукової роботи є такі:

• дослідження теоретичних концепцій методики викладання української мови як іноземної, когнітивних та емоційно-прагматичних компонентів, міжкультурної комунікації та ін.;
  • виступи на наукових конференціях;
  • публікація наукових статей і тез доповідей у фахових виданнях та наукових збірниках різних українських вишів;
  • комплексний підхід до вирішення наукових проблем;
  • вступ до аспірантури та захист дисертаційних робіт.

У відділі мовної підготовки під керівництвом доцента Ю. Д. Скиданенка проводиться наукове дослідження на тему «Словники ідеографічного типу в практиці викладання російської мови та загальноосвітніх дисциплін на підготовчому факультеті». Старший викладач кафедри Н. В. Токуєва 2020 року захистила дисертаційне досдідження та отримала звання кандидата педагогічних наук.

Результати наукової роботи впроваджуються в навчально-виховний процес, що сприяє його оптимізації, допомагає у вирішенні багатьох проблем навчання й виховання іноземних громадян в Центрі.