Наукове співробітництво кафедри технологій дрібного тваринництва

6 грудня викладачі кафедри технологій дрібного тваринництва к. с.–г. н., доцент Васильєва О.О. та к. с.–г. н. Шаферівський Б.С. взяли участь у роботі журі відділення «Хімії та біології» І етапу Всеукраїнського конкурсу–захисту науково–дослідницьких робіт учнів–членів Малої академії наук, засідання якого відбулося на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Роботи були представлені учнями 9–11 класів загальноосвітніх закладів м. Полтави та Полтавського району. Учасники виголосили змістовні доповіді, які супроводжувались яскравими презентаціями і спонукали до жвавих дискусій. За результатами захисту науково–дослідницьких робіт було визначено 8 переможців у трьох секція відділення. Ними стали: Олійник Анастасія Дмитрівна (Полтавська гімназія №32), Шевченко Олексій Анатолійович (Полтавський навчально-виховний комплекс № 16),  Городянко Валерія Юріївна (Полтавська загальноосвітня школа І ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги), Бушурова Олена Станіславівна (Полтавська гімназія №33), Рижкова Марина Дмитрівна (Полтавська гімназія № 31), Крамаренко Владислава Григорівна, Матяш Ярослав Романович, Лахно Дмитро Олександрович (Полтавська гімназія «Здоров’я» № 14). Роботи цих учнів будуть представлені у наступному етапі Всеукраїнського конкурсу–захисту науково–дослідницьких робіт учнів–членів Малої академії наук у 2019–2020 н.р.