Науково-технічні конференції на інженерно-технологічному факультеті

На інженерно-технологічнному факультеті 19 - 21 жовтня 2016 року проведена

XV Міжнародна науково-практична конференція
«ВІБРАЦІЇ В ТЕХНІЦІ ТА ТЕХНОЛОГІЯХ»

Конференція присвячена до 50-річчя факультету

Телеканал Місто / Новини / Факультету механізації Аграрної академії – 50

"За півстоліття свого існування факультет механізації Аграрної академії підготував майже 7 000 випускників. Ніхто з них, запевняють у виші, не залишився без роботи. Частина колишніх студентів прийшла привітати рідний факультет з 50-річчям. Як святкували ювілей – дивіться у наступному сюжеті."

У жовтні 2015 роцу на базі ПДАА проведена

ІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
«ДИНАМІКА ТА МІЦНІСТЬ ЕНЕРГЕТИЧНИХ І СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ МАШИН ТА БІОТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ»

Конференція присвячена:
105-й річниці з дня народження академіка НАН України Г.С.Писаренка,

50-й річниці створення інженерно-технологічного факультету
та 95-ій річниці заснування Полтавської державної аграрної академії.

Телеканал Місто / Новини / Архів новин / В аграрній академії обговорювали поєднання механічного і живого

"Наукові школи об'єднані однією такою важливою тематикою – динаміка і міцність енергетичних та сільськогосподарських машин та біосистеми. Ось якраз головна відзнака цієї конференції в тому, що ми розглядаємо такі важливі питання, як біотехніка та біотехнічні системи."

Кафедра загальнотехнічних дисциплін виступала у ролі координатора проведення конференції.