Навчальна практика студентів факультету агротехнологій та екології. Знайомство з досвідом органічного вирощування культур у ПП "Агроекологія" Шишацького району

3.06-7.06.2019 р. здобувачі вищої освіти освітньо-професійної програми  Агрономія спеціальності  Агрономія проходили навчальну практику в ПП «Агроекологія» Шишацького району.
Під керівництвом головного агронома господарства Козіна С. С. та доцента кафедри селекції та насінництва Барата Ю.М.  студенти познайомилися з досвідом впровадження сучасних технологій органічного землеробства, зокрема вирощування  гречки , льону та соняшнику.

Майбутні агрономи познайомилися з новітніми зразками техніки та мали можливість дослідити результати посіву гречки із застосуванням GPS навігації та сівалки із автоматизованою системою управління, що дозволяє контролювати і управляти всім процесом.