Навчальна практика студентів спеціальності "Агрономія" на базі ПСП "Дружба" Семенівського району

На базі ПСП "Дружба" Семенівського району студенти спеціальності "Агрономія" пройшли навчальну практику (керівник Гордєєва О.Ф.).
Заступник директора, Книш Валерій Євгенович, та агроном господарства, Герасименко Юрій Петрович, познайомили студентів з досягненнями господарства в питанні вирощування зернових та олійних культур, особливостями технології їх вирощування, а також досвідом в питанні промислового виробництва меду та його переробки.

Герасименко Ю.П. продемонстрував студентам вплив підживлення кукурудзи мікроелементами на розвиток кореневої системи

Майбутніх агрономів познайомили з особливостями технології вирощування сої та соняшника.

Студенти ознайомилися з потужною сучасною технікою та особливостями використання сільськогосподарських машин.

ПСП “Дружба” із промисловою пасікою в кілька тисяч бджолосімей має сучасну лінію для викачки меду.

Студентів академії ознайомили з технологією виготовлення крем-меду, питного меду, розповіли про особливості попиту та країни, в які реалізується продукція підприємства.

Навчальна практика студентів пройшла цікаво та пізнавально, за що висловлюємо подяку керівництву та персоналу ПСП "Дружба" Семенівського району!