Навчальна робота ННІ АСЕ

Навчально-науковий інститут агротехнологій, селекції та екології є одним із потужних структурних підрозділів Полтавського державного аграрного університету, який було реорганізовано у 2022 році на базі  факультету агротехнологій та екології. Наші доктори та кандидати наук продовжують робити вагомий внесок у галузь аграрного виробництва, а наші випускники працюють у багатьох галузях нашої країни.

Організація освітнього процесу  в ННІ АСЕ відповідає багатоступеневій системі вищої освіти

Рівні
перший (бакалаврський) рівень  другий (магістерський) рівень  третій (освітньо-науковий) рівень

Агрономія

Біотехнології та біоінженерія

Геодезія та землеустрій

Екологія

Захист і карантин рослин

Садово-паркове господарство

Агроекологія

Еколого-економічне рослинництво

Насінництво і насіннєзнавство

Землеустрій та планування територій

Агрономія (доктор філософії)

Освітній процес здійснюється за такими формами: навчальні заняття, самостійна робота, практична підготовка, атестація здобувачів.

Основні види навчальних занять: лекція, лабораторне, практичне, семінарське, індивідуальне заняття, консультація.

Право на вибір навчальних дисциплін надається студентам бакалаврського та магістерського рівнів відповідно до «Положення про забезпечення права на вибір навчальних дисциплін студентами».

Система оцінювання результатів навчання: поточний контроль, семестровий контроль, атестація здобувачів освіти.

Форми навчання
Очна (денна) форма здобуття освіти за спеціальностями Заочна форма навчання за спеціальністю
201 Агрономія 101 Екологія 162 Біотехнології та біоінженерія 193 Геодезія та землеустрій 206 Садово-паркове господарство 202 Захист і карантин рослин

201 Агрономія

Навчально-методичне забезпечення освітнього процесу визначається стандартами вищої освіти, Ліцензійними умовами провадження освітньої діяльності, нормативно-правовими актами, нормативними документами Університету щодо забезпечення освітнього процесу.

Навчально-методичне забезпечення освітнього процесу
освітня програма графік навчального процесу навчальний план комплекс навчально-методичного забезпечення освітніх компонентів наскрізні програми практик програма атестації здобувачів

Академічна мобільність – можливість учасників освітнього процесу навчатися, викладати, стажуватися чи проводити наукову діяльність в іншому закладі вищої освіти (науковій установі) на території України чи поза її межами. Академічну мобільність здобувачів Університету регламентує «Положення про академічну мобільність здобувачів вищої освіти»

Академічна доброчесність в Університеті регламентують: «Кодекс про етику викладача та здобувача вищої освіти», «Кодекс академічної доброчесності», «Положення про запобігання та виявлення академічного плагіату», «Тимчасове положення про перевірку кваліфікаційних робіт здобувачі на наявність запозичень в інших документах».