Навчально-науковий інститут економіки, управління, права та інформаційних технологій сьогодні

Десятирічні традиції та сучасні інновації,
теорія і практика, мудрість і досвід викладачів,

енергія та ініціативність студентів
 – це філософія інституту і
запорука успіху наших випускників

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ, УПРАВЛІННЯ, ПРАВА ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Одним із найпотужніших структурних підрозділів Полтавського державного аграрного університету є Навчально-науковий інститут економіки, управління, права та інформаційних технологій, в який було реорганізовано факультет економіки та менеджменту, що був заснований у 1960 році. Його професори, доценти і випускники зробили вагомий внесок у розвиток усіх галузей національної економіки, науки, освіти й культури України.

Щороку наша дружня родина поповнюється чисельною командою першокурсників

У різні періоди факультет очолювали А. О. Горський (1961-1963), В. В. Рудь (1963-1964), М. П. Полянський (1965-1985), П. Я. Шепелєв (1985-1988), М. А. Самчук (1988-1996), А. Т. Опря (1996-1998), В. І. Перебийніс (1998-2000), О. О. Сосновська (2000-2008), О. В. Дорофєєв (2008-2009). З 2009 року деканом факультету економіки та менеджменту, а з січня 2020-го – директором навчально-науковий інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій ПДАУ був О. А. Галич. З травня 2021 р. ННІ очолювала А.В. Світлична.

З вересня 2023 р. навчально-науковий інститут очолює Дячков Дмитро Володимирович.

Дячков Дмитро Володимирович

директор Навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій, доктор економічних наук, професор

Завдяки роботі адміністрації, деканату і професорсько-викладацького колективу у 2015 році академія вперше відчинила двері для першокурсників спеціальності «Маркетинг». З кожним наступним роком кількість спеціальностей збільшувалася: у 2016 році були ліцензовані «Публічне управління та адміністрування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»; у 2017-му – «Інформаційні системи та технології», «Право»; у 2018-му – «Міжнародні економічні відносини».

Директорат Навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій

Нині навчально-науковий інститут економіки, управління, права та інформаційних технологій – це потужний структурний підрозділ університету, що у своєму складі має шість кафедр і здійснює підготовку кваліфікованих фахівців для всіх галузей управління національної економіки за вісьмома спеціальностями («Економіка», «Менеджмент», «Маркетинг», «Публічне управління та адміністрування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Право», «Інформаційні системи та технології», «Міжнародні економічні відносини») і чотирма ступенями вищої освіти («Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії (кандидат економічних наук)», «Доктор економічних наук») на денній і заочній формі навчання.

Спеціальності:
“Економіка”
"Маркетинг"
"Підприємництво та торгівля"
"Публічне управління та адміністрування"
"Право"
"Інформаційні системи та технології"
“Міжнародні економічні відносини”

Урочистий випуск здобувачів вищої освіти ступеня освіти «Магістр»

Навчально-науковий інститут економіки, управління, права та інформаційних технологій є сучасним науковим центром економічних досліджень, де працюють 22 доктори наук, в т.ч двоє академіків, та 63 кандидати наук, які забезпечують високий рівень освітньо-наукової підготовки здобувачів, які користуються великим попитом на ринку праці. Контингент здобувачів вищої освіти становить близько 1,5 тис. осіб (з них 400 – магістри), близько 10,0 % навчається за держзамовленням.

За останні п’ять років викладачі інституту підготували понад 300 переможців наукових конкурсів різного рівня, 65 переможців недержавних стипендіальних програм, міжнародних грантових програм.

У ННІ ЕУПІТ діє найпотужніша школа студентського самоврядування в Україні. З першого курсу студенти беруть активну участь у вирішенні громадських проблем інституту, університету, міста і країни. Обирають свого представника, який представляє інтереси студентства на Вченій раді інституту і університету. Студенти навчально-науковий інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій – це лідери громадського життя Полтавщини й України!

Семенкова Анастасія

2022-2023 рр.
студентка спеціальності «Маркетинг»
Даровська Юлія