Навчальний семінар-моделювання "Наша громадо! Дебатуй та домовляйся задля користі та компромісів."

19-21 листопада 2014 року студенти кафедри організації обліку та аудиту: ОКР "Спеціаліст" Ходаківська Катерина і ОКР "Магістр" Яблонько Олена та студентка 3 курсу напряму підготовки «Облік і аудит» Єрмолаєва Алевтина за підтримки координатора з наукової роботи кафедри, к.е.н., доцента Романченко Юлії Олександрівни прийняли участь у навчальному семінарі-моделюванні «Наша громадо! Дебатуй та домовляйся задля користі та компромісів».
Метою семінару-моделювання є  зміна векторів мислення молоді щодо їх особистої ролі в процесах європейської інтеграції, розвитку демократії та громадянського суспільства в державі.
Семінар відбувся на базі Полтавського університету економіки і торгівлі, організаторами були CIVIC - Інститут міжнародної освіти та  Інститут іноземних культурних зв'язків (IFA) за фінансування Міністерством закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.
Захід об’єднав людей, які готові долучитися до позитивних змін у розбудові громадянського суспільства: студентів та викладачів Полтавського університету економіки і торгівлі, Полтавської державної аграрної академії, Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого, інших навчальних закладів міста.
Семінар дозволив продемонструвати можливості інтерактивних методів у галузі європейської громадянської освіти та надав учасникам більш глибоке розуміння проблем сучасного суспільства й суспільних процесів.
Модераторами семінару виступили Маркус Бехне – політолог, керуючий директор CIVIC – Інституту міжнародної освіти в Дюссельдорфі, Президент німецької асоціації Державної організації з політичної освіти Нижньої Саксонії та Сімон Вайс - науковий помічник Гейдельберзького університету, політолог, співкоординатор магістерських програм, відповідальний за інтернаціоналізацію, співзасновник міжкультурної ініціативи Гейдельберг, тренер семінарів-моделювання з європейських і міжнародних тем, які проводить CIVIC-Інститут міжнародної освіти.
Організатори впевнені, що отримані учасниками нові знання та компетенції стануть їм у нагоді в навчальному процесі та в подальшому особистому розвитку. Наприкінці семінару всі учасники отримали сертифікати про участь.
Кафедра організації обліку та аудиту дякує учасникам заходу за їх натхнення, активну наукову та громадську позицію!