Новий старт – нове життя!

Проект “Україна сьогодні: Новий старт. Економічний і соціальний розвиток” дав змогу делегації студентів з ПДАА у складі: Андрійченко А. О., Мороз А. О., Нестеренко В. М., Семенової А. Ю., (факультету “Економіки та менеджменту”), Драги Н. В., Запорожченко Т. Г., Меласенко Я. Ю., Попик Л. О., Чернікова Д. І.(факультет “Облік та фінанси”) знайти нових однодумців у питаннях розвитку нашої держави.

Розклад роботи, насичений графік засідань та захист проектів обіцяв бути виснажливим. Уявне стало реальним: самостійна робота над темами починалася о 23.30 та методологічні консультації о 2.00 ночі, і це потребувало неабиякого терпіння та витримки.

Основною метою перебування тут була розробка проекту розвитку економіки України на період 2010 - 2050 рр., але як не дивно, що СТАРТ ідеям, які лягли в основу даного проекту було дано о 100 ночі останнього дня роботи, захист і обговорення яких продовжився до 5-ї години ранку. Перевантажені голови усіх учасників, експертів і модераторів освіжив весняний дощ.!!!!!

Приємні враження та корисні знання додав приїзд Л. П. Супрун та професорів з України та Російської Федерації.

Згодом відбувся Молодіжний економічний самміт. На церемонії відкриття виступали Людмила Супрун, Валерій Геєць, Костянтин Ващенко та керівник проекту Павло Вікнянський. Людмила Супрун звернула увагу на необхідність прогнозувати розвиток подій в Україні: “Дехто говорить, що робити прогнози щодо подальшого розвитку подій в країні дуже важко. Але згадайте, архітектор перед початком будівництва, спираючись на власний досвід і досвід попередніх поколінь, робить оцінку і в уяві створює модель майбутньої будівлі. Ми так само повинні використовувати досвід і прогнозувати, щоб створити модель майбутньої України”.

Також на самміті виступав Штефан Толксдорф – представник Шиллерівского інституту та молодіжного руху Ларуша (Німеччина). Тема його доповіді: “Фізична економіка Ліндона Ларуша: наука для наступних п’ятдесяти років”. Представив до уваги захоплюючу відео-презентацію проекту “Майбутнє Африки”. Після цього виникла велика кількість запитань і жваве обговорення проекту. Потім було представлено три кращі групові проекти, кожен наступний був продовженням попереднього і вартий уваги.

За результатами набраних Еквівалентів було визначено трьох переможців оргдіяльнісної гри. Друге місце отримав студент ПДАА факультету “Облік та фінанси” Черніков Д. І.

Дмитро ми тебе вітаємо!

До нових зустрічей!!!