Кафедра рослинництва, що є однією із випускових кафедр факультету агротехнологій та екології Полтавської державної аграрної академії, активно співпрацює із агропромхолдингом «Астарта-Київ», який вважається одним із найбільш вертикально інтегрованих агро-індустріальних холдингів в Україні.
Провідні фахівці холдингу систематично проводять теоретичні та практичні заняття із здобувачами вищої освіти факультету, а також семінари та тренінги, на яких ознайомлюють слухачів із різними інноваціями технологій вирощування сільськогосподарських культур та із сучасними системами їх захисту від шкідників, хвороб та стресових факторів.

Здобувачі вищої освіти бакалаврського і магістерського ступенів не тільки мають можливість на практиці закріпити здобуті теоретичні знання, пройшовши стажування на базі сільськогосподарських підприємств, що входять до складу холдингу (наприклад, ТОВ «Полтавазернопродукт», ТОВ «Ніка», ТОВ «Добробут»), але й можуть сподіватися на майбутнє працевлаштування у відповідних господарствах.

Провідний фахівець холдингу з підбору персоналу Ірина Домненко 11 березня 2020 року провела семінар для здобувачів вищої освіти факультету агротехнологій та екології на тему: «Організаційна структура та особливості господарської діяльності агропромхолдингу «Астарта-Київ» в сучасних умовах».
Здобувачі вищої освіти із зацікавленістю слухали доповідача, яка розповіла про організаційну структуру холдингу, особливості виробництва сільськогосподарської продукції на підприємствах, що входять до його складу, а також про постійний пошук шляхів удосконалення сільськогосподарського виробництва і зростання його ефективності. Особливий наголос було зроблено на тому, що в холдингу кожен молодий спеціаліст, який бажає себе реалізувати в якості провідного фахівця галузі, має для цього всі можливості й ресурси.