Організаційно-виховна робота на факультеті агротехнологій та екології

Заступником декана з виховної роботи на факультеті агротехнологій та екології є кандидат сільськогосподарських наук, старший викладач кафедри селекції, насінництва і генетики Четверик Оксана Олександрівна

Заходи, у яких здобувачі вищої освіти факультету активно беруть участь:

• посвята студентів та святкуванні «Дня знань»;
  • святкування «Дня першокурсника»;
  • виставка вишиванок, конкурс малюнків, солодощів тощо;
  • святкування «Дня міста»;
  • Всеукраїнський конкурс «Софіївські зорі»;
  • виступи студентів на «Студентській весні»;
  • проєкт «Студентська республіка»;
  • прибирання закріплених за академією територій;
  • академічні спартакіади з волейболу, футболу, шахів, баскетболу тощо;
  • тиждень факультету агротехнологій та екології;
  • Всеукраїнські олімпіади;
  • благодійні акції щодо відвідування будинку для людей похилого віку, ветеранів ІІ світової війни та АТО;
  • організація та участь у проведенні КВК;
  • конкурс на кращий гуртожиток;
  • допомога здобувачів вищої освіти господарській частині ПДАА;
  • екскурсія до музею ПДАА;
  • екскурсія до Науково-дослідного селекційного центру ПДАА.

На факультеті активно працюють такі студентські організації:

• студентський деканат;
  • студентський комітет.

Редколегія факультету щомісяця випускає студентську газету «Агродумка».

Активно здійснюється робота з кураторами академічних груп, працює Школа кураторів та Психологічна служба.

Зі студентами першого курсу регулярно проводяться збори у зв’язку з обранням старост, їхніх заступників, вирішуються питання, які виникають протягом навчання.

За результатами навчання та участі в громадському житті факультету кращих студентів нагороджують грамотами.

Протягом навчального семестру щовівторка (о 12 20) проводиться зустріч зі старостами груп (заступниками старост).

Згідно з графіком навчального процесу щотижня організовуються кураторські години. Під час проведення таких занять обговорюється успішність студентів та проблем, пов’язаних з навчанням, результати поточного контролю та сесії. Батькам студентів розсилають листи з їхньою успішністю. На виховні години запрошуються визначні люди, переглядаються науково-навчальні фільми.

Заступники декана з виховної роботи та викладачі факультету протягом семестру проводять перевірки гуртожитків №2 та №3, де проживають студенти факультету агротехнологій та екології. За результатами перевірок кращі кімнати гуртожитків нагороджуються заохочувальними призами.