Паралельний європейський диплом

З метою розвитку міжнародної мобільності здобувачів вищої освіти та підвищення якості освіти у Полтавському державному аграрному унівкрситеті започатковано реалізацію проекту «Паралельний європейський диплом».

Проект полягає в тому, що частину навчання здобувачі вищої освіти проходять на базі Полтавського державного аграрного університету, а частину – на базі ЗВО-партнера на території Республіки Польща.

Учасники програми навчаються за узгодженими між обома закладами вищої освіти навчальними планами. Дисципліни, які здобувачі вищої освіти вивчають в одному з закладів вищої освіти, перезараховуються в іншому. По закінченню навчання здобувачі вищої освіти отримують два дипломи: український диплом Полтавського державного аграрного університету та європейський диплом державного зразка ЗВО-партнера.

Проект «Паралельний європейський диплом» функціонує на базі міжінституційних угод між Полтавським державним аграрним університетом та такими польськими ЗВО, як:

  Академія Бізнесу в Домброві Гурнічій

 Люблінська політехніка

 Природничий Університет у Вроцлаві

 

Проект «Паралельний європейський диплом» передбачає навчання та дослідницьку роботу на території Республіки Польща, що збагатить індивідуальним досвідом здобувачів вищої освіти ПДАУ та дасть можливість дізнатися більше про європейські моделі створення й поширення знань.

Крім того, участь у цьому проекті дозволить розширити мережу контактів, поглибити знання іноземних мов та набути практичного досвіду роботи на підприємствах Республіки Польща.

Проект «Паралельний європейський диплом» підтримується Міністерством освіти та науки України.

Участь у проекті підвищить шанси випускника отримати престижну роботу й побудувати успішну кар’єру в Україні, а також забезпечить можливість легального працевлаштування у країнах Євросоюзу під час навчання та після його закінчення.