Педагогічна практика здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії

Педагогічна практика в системі вищої освіти на третьому освітньо-науковому рівні є етапом практичної підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії до науково-педагогічної діяльності. Вона є обов’язковим компонентом освітньої складової освітньо-наукової програми, за якою навчається здобувач вищої освіти ступеня доктора філософії.

Педагогічна практика здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії передбачає набуття ними майстерності викладацької діяльності в закладах вищої освіти, як одного з результатів впровадження новітніх знань та власних наукових напрацювань у процесі підготовки здобувачів за бакалаврським та магістерським рівнями вищої освіти.

У процесі проходження педагогічної практики здобувачі вищої освіти ступеня доктора філософії повинні оволодіти:

• аспектами організації і здійснення освітнього процесу в сучасних умовах;

• основами навчально-методичної роботи;

• навиками структурування наукових знань та інтегрування їх в навчальний матеріал з дисципліни;

• навичками опрацювання наукових та інформаційних джерел при підготовці до навчальних занять;

• різноманітними освітніми технологіями та методиками викладання навчальних дисциплін фахового спрямування.

Мета, завдання та заплановані результати визначаються робочою програмою педагогічної практики.

Базою проходження педагогічної практики є кафедра Полтавського  державного аграрного університету, за якою закріплений здобувач вищої освіти ступеня доктора філософії та на якій працює його науковий керівник.

Бази педагогічної практики:

Факультет: ННІ економіки, управління, права та ІТ

Кафедра менеджменту ім. І.А. Маркіної

Факультет: Факультет агротехнологій та екології

Факультет: Факультет ветеринарної медицини

Факультет: Факультет інженерно-технологічний

Факультет: Факультет обліку та фінансів

Факультет: Факультет технології виробництва і переробки продукції тваринництва

Форми звітної документації: