Перспективи працевлаштування випускників факультету агротехнології та екології

Потужний розвиток галузі рослинництва створює попит на кваліфікованих агрономів. Випускники факультету зараз працюють у крупних агрохолдингових компаніях України, які в значній мірі формують аграрну політику держави в усіх її куточках, фермерських господарствах та підприємствах різної форми власності. Кваліфікаційні здатності підготовки дозволяють проводити професійну діяльність не тільки з вирощування сільськогосподарських культур, а й зберігання та первинної переробки, маркетингових компаній світових брендів, які діють на аграрному ринку України. Наші випускники працюють практично в усіх крупних підприємствах країни, зокрема в таких всесвітньо відомих як ТОВ СП «НІБУЛОН», Агрохолдинг «Кернел», агропромхолдингу «Астарта-Київ», «Мрія-агрохолдинг» та багатьох інших.

Висока репутація наших випускників у всесвітньо відомих компаніях Monsanto, Bayer Crop Science, BASF, Limagrain, Nano-Gro, Pioneer, Du Pont, Singenta та багатьох інших.

Можливе працевлаштування в банківській та страховій сфері в якості експертів, державних сільськогосподарських службах та інспекціях.

Реальними є перспективи працевлаштування в природоохоронній сфері для організаторів природокористування.

Компанія «Миронівський хлібопродукт» (МХП).

Агрохолдинг об’єднує виробничі потужності всього технологічного ланцюжка.
Компанія обробляє близько 380 000 га землі, у неї одні з найвищих показників урожайності основних зернових культур. Основну частину врожаю зернових компанія використовує для власних потреб – виробництва комбікорму для курей. І лише частину – озимий ріпак і пшеницю – продає на експорт.
У найближчому майбутньому МХП планує збільшити земельний банк до 500 000 га. Це зробить її другим агрохолдингом в Україні за розміром земельного банку.

АСТАРТА – вертикально-інтегрований агропромисловий холдинг, який з 1993 року працює у сфері цукрового та сільськогосподарського виробництва, зарекомендувавши себе як стабільна, прозора компанія, надійний партнер та постачальник. В Полтавській області АСТАРТА має потужності із переробки сої (завод із переробки сої в м. Глобине) та виробництва біогазу (Біоенергетичний комплекс в м. Глобино). АСТАРТА застосовує науково обґрунтований підхід до сівозміни. Завдяки використанню сучасної сільськогосподарської техніки, застосуванню передових агротехнологій та оптимальній сівозміні постійно покращується якість ґрунту, підвищується врожайність основних культур.