Підготовчі курси Полтавського державного аграрного університету

Локес Наталія Володимирівна
завідувач підготовчих курсів
Шабельник Сергій Сергійович
диспетчер підготовчих курсів

Підготовчі курси для вступників, як структурний підрозділ Полтавського державного сільськогосподарського інституту, було створено наказом ректора № 36 від 27 червня 1998-го року.

Курси функціонують для осіб, які мають закінчену середню освіту, а також учнів 11-х класів загальноосвітніх шкіл та професійно-технічних училищ, коледжів, з метою поглиблення знань, здобутих у загальноосвітніх середніх, середніх-спеціальних навчальних закладах, та якісної підготовки для вступу до академії та інших вищих навчальних закладів України. За цей час їх закінчило понад 2676 вступників приблизно 85 % з яких стали студентами академії.

Набір вступників підготовчих курсів здійснюється на всі предмети, з яких проводиться ЗНО, а саме: українська мова та література, математика, біологія, історія України, географія, хімія.

Для зручності вступників існує наступна форма навчання: денна (базовий рівень) з терміном навчання 8 місяців, та вечірня (поглиблений рівень) термін навчання 4 місяці.

Підготовка ведеться згідно з Програмами ЗНО на поточний рік, затверджених Міністерством освіти і науки України, керуючись якими викладачі щорічно розробляють тематичні плани для груп різних напрямів навчання.

На курсах працювали та працюють досвідчені викладачі академії, загальноосвітніх навчальних закладів: викладач української мови та літератури школи № 6 Холостова В. В., викладач української мови та літератури Т. В. Кольц, викладач Аграрно-економічного коледжу ПДАА Полухіна Л. М., викладач історії Комунального закладу Полтавського багатопрофільного ліцею №1 О. А. Бобир, викладач біології Овчаренко Т. Д..

З 2017 року підготовчі курси для вступників очолює методист вищої кваліфікації Локес Наталія Володимирівна.

Заняття проводяться в аудиторіях академії, які повністю оснащені, що дозволяє вести підготовку вступників з усіх напрямів навчання.

Вступники підготовчих курсів повністю забезпечуються методичними матеріалами і тестами з усіх дисциплін.

До уваги майбутніх вступників!

Полавський державний аграрний університет

оголошує набір на госпрозрахункові підготовчі курси!

З 1 вересня 2020 року запрошуємо осіб з неповною та повною загальною середньою освітою, студентів коледжів та технікумів на навчання, яке допоможе підвищити рівень знань з необхідних для вас предметів, підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання та вступу у кращі заклади вищої освіти України.

Досвідчені викладачі допоможуть підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з таких предметів:

• українська мова
  • українська література
  • історія України
  • біологія
  • математика
  • географія
  • іноземна мова
  • хімія

Наші переваги:

1. Зручний час навчання.
2. Обґрунтована помірна вартість навчання з можливістю оплати частинами.
3. Ознайомлення зі спеціальностями для осмисленого вибору професії.
4. Безкоштовна участь в гуртковій роботі академії.
5. Успішна адаптація до умов навчання в академії.

Заява вступника на підготовчі курси ПДАУ

Перелік сертифікатів ЗНО (вступних випробувань) необхідних для вступу до ПДАУ в 2020 р.

Наказ про встановлення розмірів плати підготовчих курсів 2020-2021 рр.

Розпочали свою роботу підготовчі курси для вступників

Розклад проведення підготовчих курсів для вступників

м. Полтава, вул. Сковороди 1/3,
навчальний корпус №4, каб. 405 (1-й поверх).
e-mail: nataliia.lokes@pdaa.edu.ua
Телефони: (0532) 57-30-79 моб. (095) 659-84-24