Підготовчі курси Полтавської державної аграрної академії

До уваги майбутніх вступників!

Полтавська державна аграрна академія

оголошує набір на госпрозрахункові підготовчі курси!

З 1 вересня 2018 року запрошуємо осіб з повною загальною середньою освітою, студентів коледжів та технікумів на навчання, яке допоможе підвищити рівень знань з необхідних для вас предметів, підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання та вступу у кращі заклади вищої освіти України.

Досвідчені викладачі допоможуть підготуватися до зовнішнього незалежного тестування з таких предметів:

• українська мова
  • українська література
  • історія України
  • біологія
  • математика
  • географія
  • іноземна мова
  • хімія

Наші переваги:

• Випускники підготовчих курсів під час вступу до ПДАА на природничо-математичні та інженерно-технологічні напрями підготовки отримають додаткові бали за умови успішного закінчення підготовчих курсів (до загальної суми балів).

• Зручний час навчання.

• Помірна оплата за навчання (можливість оплати частинами).

Заняття розпочнуться з 1 жовтня 2018 року.

Перелік сертифікатів ЗНО (вступних випробувань) необхідних для вступу за спеціальностями в 2018 р.

Наказ про встановлення розмірів плати підготовчих курсів 2018-2019 рр.

м. Полтава, вул. Сковороди 1/3,
навчальний корпус №4, каб. 405 (1-й поверх).
Телефони: (0532)57-30- 79 моб. (095) 659-84-24
Локес Наталія Володимирівна