Підготовчі курси в ПДАУ

ШВЕЦЬ
Тетяна Вікторівна

дистептчер підготовчих курсів

Привіт, майбутній випускнику школи або коледжу! В тебе попереду вкрай відповідальний етап життя, оскільки твої успіхи обумовлюють можливість подальшого навчання в закладі вищої освіти та опанування професії твоєї мрії.

Щоб через рік-два в тебе склалося все добре і ти став студентом (нашого Університету), бажано вже зараз визначитися з майбутньою професією та розпочати підготовку до вступу.

У нас для тебе є хороша новина: з 2 жовтня 2023 року ми розпочинаємо очні підготовчі курси для майбутніх абітурієнтів із таких навчальних предметів:

українська мова;
- українська література;
- історія України;
- біологія;
- математика.

На цих курсах тебе очікують:

- сучасне технічне обладнання для очного та онлайн-викладання;
- досвідчені викладачі, які мають багаторічний досвід;
- зручний час навчання;
- помірна вартість курсів із можливістю оплати частинами
.

Тож не гай часу та розпочни підготовку до майбутньої вступної кампанії. У разі виникнення будь-яких запитань звертайся за номером (095) 659 - 84 - 24.

Ми чекаємо на тебе в Полтавському державному аграрному університеті! Тут ти обов'язково знайдеш своє!

P. S. На території ПДАУ є обладнані укриття для безпеки у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога».

Підготовчі курси для вступників, як структурний підрозділ Полтавського державного сільськогосподарського інституту, було створено наказом ректора № 36 від 27 червня 1998-го року.

Курси функціонують для осіб, які мають закінчену середню освіту, а також учнів 11-х класів загальноосвітніх шкіл та професійно-технічних училищ, коледжів, з метою поглиблення знань, здобутих у загальноосвітніх середніх, середніх-спеціальних навчальних закладах, та якісної підготовки для вступу до Університету та інших вищих навчальних закладів України. За цей час їх закінчило понад 2676 вступників приблизно 85 % з яких стали студентами Університету.

Для зручності вступників існує наступна форма навчання: денна (базовий рівень) з терміном навчання 8 місяців.

Підготовка ведеться згідно з Програмами ЗНО на поточний рік, затверджених Міністерством освіти і науки України, керуючись якими викладачі щорічно розробляють тематичні плани для груп різних напрямів навчання.

З 2017 року підготовчі курси для вступників очолює методист вищої кваліфікації Локес Наталія Володимирівна.

Навчальний корпус №4, каб. 405 (1-й поверх)
e-mail: nataliia.lokes@pdaa.edu.ua
Телефони: (0532) 57-30-79 моб. (095) 659-84-24