Підсумкова конференція за результатами проходження виробничих практик здобувачами вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент»

17–18 березня 2021 року в ПДАА відбулася науково-практична конференція за підсумками проходження виробничих практик здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за ОПП «Менеджмент підприємства» та другого (магістерського) рівня вищої освіти за ОПП «Бізнес-адміністрування» спеціальності 073 «Менеджмент».

Із привітальним словом до учасників конференції звернувся директор навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій к. е. н., проф. Олександр Галич.

Серед запрошених гостей, що виступили із інформативними доповідями перед студентством, були Петро Петренко, директор Полтавської міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості, Михайло Кобченко, комерційний директор ТОВ «АПК Докучаєвські чорноземи», Любов Шерстюк, заступниця голови Мачухівської сільської територіальної громади Полтавського району, Олексій Калюжний, директор ТОВ «Коновалівка-Агро» Полтавського району.

Особливий інтерес у майбутніх фахівців викликала доповідь Петра Петренка «Ринок праці в умовах пандемії Covid-19 та карантинних обмежень».

Але не менш цікавими були доповіді здобувачів вищої освіти. Зокрема досвідом проходження виробничої практики на базі КСК «Вікторія» поділилася студентка 4 курсу спеціальності 073 «Менеджмент» Вікторія Зозуля. Її доповідь «Розвиток кінного спорту та головні проблеми ведення кінного бізнесу» викликала жваве обговорення усіх учасників.

Стейкхолдери Олександр Калюжний і Катерина Колубай не лише дискутували зі здобувачами на актуальні теми, але й виявили інтерес до подальшої співпраці, зокрема, окреслили перспективи проходження виробничих практик і подальшого працевлаштування в ТОВ «Коновалівка-Агро» та ТМ «АВРОРА».

На завершення науково-практичної конференції за результатами проходження здобувачами вищої освіти виробничих практик були сформульовані конструктивні пропозиції, спрямовані на вдосконалення організації проведення виробничих практик.