ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ 49-ї НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ І АСПІРАНТІВ «ГАРМОНІЗАЦІЯ ВЗАЄМОДІЇ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ З РИНКОМ ПРАЦІ»

21 – 22 лютого 2018 року в Полтавській державній аграрній академії відбулася 49-та науково-методична конференція викладачів і аспірантів на тему: «Гармонізація взаємодії закладів вищої освіти з ринком праці». В  конференції взяли участь 232 науково-педагогічних, педагогічних працівників та аспірантів Академії.

Під час роботи конференції було проведено пленарне та шість секційних засідань. Пленарне засідання відкрила ректор Академії, професор Аранчій В. І., яка привітала учасників конференції та зазначила про  особливу важливість співпраці освіти та працедавців у сьогоденні.

У рамках висвітлення головних проблем і шляхів їх вирішення на пленарному засіданні було заслухано 7 доповідей, де розглядались актуальні питання взаємодії освіти з ринком праці. Наступного дня відбулося продовження науково-методичної конференції у вигляді секційних засідань.

За результатами конференції було видано збірник матеріалів 49-тої науково-методичної конференції викладачів і аспірантів на тему: «Гармонізація взаємодії закладів вищої освіти з ринком праці», в який ввійшло 94 тези.

Підсумовуючи результати проведення конференції, слід підкреслити, що під час її проведення було заслухано та обговорено понад 80 доповідей високого рівня підготовки. ЇЇ учасниками було запропоновано підходи щодо вирішення проблем взаємодії закладів вищої освіти з ринком праці, що і було основною метою проведення даної конференції.