Звіт роботи студентського наукового гуртка кафедри економіки підприємства “Сучасний економіст” за 2018-2019 н.р.

Тема засідання

Період проведення

1

Оголошення плану роботи гуртка протягом навчального року. Презентація інформації щодо планових наукових регіональних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів, грандів, конференцій у 2018/19 н.р.

Вересень 2018 р.

2

Заслуховування і відбір наукових робіт для участі у конкурсних программах, зокрема конкурсу на отримання стипендії фонду Пінчука, конкурсу дипломних робіт

Жовтень 2018 р.

3

Міжнародна мобільність студентів, переваги та недоліки навчання та працевлаштування за кордоном

Листопад 2018 р.

4

Пріоритети національної економіки України в умовах глобалізації

Грудень 2018 р

5

Конкурентоспроможність аграрної продукції на внутрішньому та зовнішньому ринках

Лютий 2019 р.

6

Механізм створення власної справи

Березень 2019 р.

7

Розвиток органічного виробництва та біоекономіки

Квітень 2019 р.

8

Підвищення ефективності інноваційної діяльності аграрних підприємств України

Травень 2019 р.

Членами наукового гуртка є здобувачі вищої освіти 4 курсу та 2 курсу скороченого терміну навчання спеціальності 051 Економіка факультету економіки та менеджменту. Зокрема:

Здобувачі вищої освіти 2 курсу скороченого терміну навчання спеціальності 051 Економка: Бура Тетяна, Котік Інна, Лисак Владислав, Стилик Аліна, Рожко Лілія.

Здобувачі вищої освіти 4 курсу  спеціальності 051 Економка: Дігтяр Владислав, Коровченко Аліна, Кулик Ольга, Натрусна Альона, Піняшко Аліса, Саєнко Софія, Совершенна Поліна.

Крім постійних членів гуртка, деякі засідання відвідували й інші студенти.

За звітний період було заслухано 30 доповідей здобувачів вищої освіти з відповідної планової тематики. Обговорення кожної доповіді супроводжувалось відповідною дискусією.

Керівники гуртка:

К.е.н., доцент Демиденко Леся Миколаївна, доцент кафедри економіки підприємства