Послуги Науково-консультаційного центру «Підготовка фахівців з обліку, фінансів та оподаткування за підтримки сучасних інформаційних технологій» факультету обліку та фінансів

Науковий керівник Аранчій Валентина Іванівна, кандидат економічних наук, професор, ректор Полтавської державної аграрної академії. Представники групи: Дорогань-Писаренко Людмила Олександрівна, кандидат економічних наук, доцент, професор кафедри, декан факультету обліку та фінансів; Левченко Зоя Михайлівна, кандидат економічних наук, доцент, професор кафедри, завідувач кафедри організації обліку та аудиту; Плаксієнко Валерій Якович, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри бухгалтерського обліку.

Напрям діяльності – залучення працівників бухгалтерії підприємств АПК, керівників фермерських господарств Полтавщини, науково-педагогічних працівників, студентів академії до заходів за напрямком програм: «Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2017-2020 роки» та «Інформаційно-дорадче забезпечення інноваційної моделі відтворення сільськогосподарського виробництва.

Організація підготовки та проведення навчальних семінарів з актуальних питань розвитку сільськогосподарського виробництва, підприємництва і сільської місцевості».

У центрі здійснюється:
- навчання з ведення бухгалтерського обліку і формування звітності у відповідні контролюючі органи студентами спеціальностей: «Облік і аудит», «Облік і оподаткування», «Фінанси і кредит», «Фінанси, банківська справа та страхування».
- навчання за курсами з ведення бухгалтерського та податкового обліку і подання звітності фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб малого та середнього бізнесу за допомогою Програмного забезпечення «СОНАТА», м. Полтава.
- Електронне декларування за програмою Податкової фіскальної служби України – FreeZvit, м. Полтава.
- проведення інформаційно-консультативного забезпечення підприємств АПК з ведення бухгалтерського обліку за допомогою АРМ бухгалтера та внутрішнього аудитора, проведення наукових заходів (семінарів, круглих столів, презентацій) за участю представників аграрних підприємств та розробників комп’ютерного програмного забезпечення M.E.Doc з представниками ТОВ «Інфорсвіт ІТ сервіс», м. Полтава.