Практична підготовка на факультеті агротехнології та екології

Практична підготовка здійснюється в базових господарствах під організаційно-методичним керівництвом викладачів та спеціалістів (агрономів) на місцях. Терміни практики визначаються навчальним планом на основі стандартів, а організація регламентується положенням про проведення практики. Факультет має угоди про співпрацю з більш ніж 70 підприємствами, які мають високий ресурсний потенціал.

Студенти мають широкі можливості для проходження практики та стажування в США, провідних країнах Європи.

Факультет має тісні контакти і веде спільні наукові дослідження та підвищення кваліфікації викладачів з університетом Хоенхайм м. Штуттгардт (Німеччина), Варшавським аграрний університетом (Польща), Дебреценським аграрним університетом (Угорщина).

Щорічно викладачі і студенти старших курсів проходять практику і стажування в таких країнах як Німеччина, Англія, Франція, Австрія, Швейцарія та ін.