Практична підготовка учнів 11 класів шкіл Полтавської області

В ігровій формі знання засвоюються швидше і запам'ятовуються легше

22 лютого 2020 року співробітниками факультету ветеринарної медицини ПДАА канд.вет.н., доцентом кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи Михайлютенко С.М., канд.вет.н., доцентами кафедри нормальної і патологічної анатомії та фізіології тварин Омельченко Г.О., Авраменко Н.О. та старшим викладачем кафедри нормальної і патологічної анатомії та фізіології тварин Шерстюк Л.М. була проведена практична підготовка учнів 11 класів шкіл Полтавської області до Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. Сподіваємось, що наш досвід і ваші знання допоможуть перемогти!В ігровій формі знання засвоюються швидше і запам'ятовуються легше.