Представники Терешківської ОТГ відвідали лабораторію відновлюваних джерел енергії кафедри загальнотехнічних дисциплін

Напередодні у лабораторії відновлюваних джерел енергії була проведена зустріч завідувача кафедри загальнотехнічних дисциплін, професора Горика О.В. та керівника лабораторії Енергозбереження та відновлюваних джерел енергії , доцента кафедри Калініченка В.М., асистента кафедри Брикуна О.М. з представниками Терешківської об’єднаної громади: депутатом Полтавської обласної ради Турпітько В.П. та спеціалістом-екологом ОТГ Погорілим І.В.

Представники Терешківської ОТГ були ознайомлені з досягненнями академії у питаннях впровадження відновлюваних джерел енергії та перспективами енергозберігаючих технологій.

На зустрічі також обговорювалися перспективи співпраці спеціалістів аграрної академії та спеціалістів ОТГ в плані створення стратегії сталого розвитку енергетичного господарства Терешківської об’єднаної громади. Намічено план дій на найближчу перспективу у сфері підвищення енергоефективності та енергозбереження у громадських будівлях: школах, дитячих садках та фельдшерко-акушерських пунктах.