Про проведення ІІ етапу Всеукраїської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування»

Для розвитку науки потрібно в кожну дану епоху не тільки, щоб люди мислили взагалі, але щоб вони концентрували свої думки на тій частині великого поля науки, яке в даний час вимагає розробки.

Майкл Фарадей

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України № 1820 від 23 грудня 2013 р. 02-04 квітня 2014 року у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності  «Менеджмент організацій і адміністрування», що мав на меті здійснення моніторингу якості підготовки менеджерів у вищих навчальних закладах України, стимулювання студентства до творчого та активного вивчення менеджерських дисциплін, виявлення найбільш талановитої молоді з подальшим використанням її потенціалу в науковій та практичній діяльності.

До участі в Олімпіаді подали заявки 134 студенти: 76 студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент» та 58 студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» із 88 ВНЗ України. Це представники Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей, м. Київ та АР Крим.

До складу журі згідно з наказом включено 21 викладача різних ВНЗ України.

Конкурс складався з двох частин:

У першому турі Олімпіади конкурсанти в письмовій формі виконували ситуаційні вправи, демонструючи знання та вміння самостійно оцінювати реальну управлінську ситуацію та приймати обґрунтовані рішення.

Цього ж дня у другому турі студенти відповідали на тестові запитання.

Полтавську державну аграрну академію представляли студентка 4 курсу напряму підготовки «Менеджмент» Долгих Наталія Владиславівна та студентка магістратури спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» Шишацька Ольга Сергіївна. Учасники ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності  «Менеджмент організацій і адміністрування» отримали сертифікати.

Керівництво кафедри менеджменту та актив студентського наукового гуртка «Пошук» (науковий керівник – Шупта І. М.) висловлює щиру подяку Долгих Наталії та Шищацькій Ользі за участь в Олімпіаді.