Про Ресурсний центр зі сталого розвитку

15 квітня 2015 року у Полтавській державній аграрній академії офіційно відкрився Ресурсний центр зі сталого розвитку. Цей осередок об'єднує студентів, аспірантів та викладачів навколо проблем розвитку сільських територій та громад. За цим напрямком академія вже давно знайома з Проектом «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» - ще у 2009 році ми були одними з перших 8-ми навчальних закладів, що підписали Меморандум Про співпрацю, з того часу все і почалося.

Відтепер у 486 аудиторії збирається ініціативна молодь, яка має безліч планів та ідей стосовно вирішення проблем сільських територій. У його появі навчальному закладу допомогли представники проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Спочатку координатори Проекту налагоджували відносини із сільськими громадами, районами, і на базі цих районів створювалися ресурсні центри. Але потім час підказав, що треба залучати до цієї справи молодих та талановитих. Тому представники Проекту запропонували для співпраці ВНЗ  створювати подібні Центри. У Полтавській державній аграрній академії залюбки відгукнулися.

Сьогодні ми маємо значні здобутки у сфері розвитку сільських територій: з першого курсу викладаються дисципліни зі сталого розвитку сільських територій, студенти пишуть наукові роботи у даному напрямку, досліджують цю проблематику і молоді науковці, постійно проводяться виїзні заняття на об'єктах Проекту.

Ми з задоволенням чекаємо всіх, кому цікава тема сталого розвитку щодня, у Ресурсному центрі, який розташований у Навчальному корпусі №4, ауд.486. або за електронною адресою: rcsrpdaa@gmail.com