Профорієнтаційна робота в умовах карантину

Непросто вести профорієнтаційну роботу в умовах карантину, але викладачі кафедри дрібного тваринництва завжди знайдуть можливість донести переваги навчання в Полтавській державній аграрній академії широкому загалу.

Так, старшим викладачем кафедри Карунною Тетяною Іванівною віднайдено можливість зустрічі з адміністрацією Опішнянської спеціалізованої школи-інтернату; детально ознайомлено з перспективами здобуття вищої освіти за спеціальностями 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва та 181 Харчові технології, а також особливостями вступу до ПДАА у 2020 році, шляхом розміщення згаданої інформації у групах соцмереж учнів, батьків і вчителів «Полтавська гімназія «Здоров’я» #14» (900 учасників) та «Полтава онлайн» (2800 підписників). Наші двері завжди відчинено для допитливої молоді. Чекаємо на нове поповнення нашої великої студентської родини.