Профорієнтаційна робота викладачів факультету ТВППТ

22 і 28 лютого 2019 року декан факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва, професор Поліщук А.А. і професор кафедри ТВПТ Усенко С.О., з метою профорієнтаційної роботи з учнями 9 і 11 класів, відвідали заклади освіти Кобеляцького району: Кобеляцький ліцей #2 імені Олеся Гончара, Кобеляцький навчально-виховний комплекс #1, Світлогірську ЗОШ І-ІІІ ступенів імені А.П. Біленка. Розповіли учням про перспективи навчання в Полтавській державній аграрній академії, звернули увагу на особливості вступної кампанії 2019 року, можливість проходження дистанційних підготовчих курсів та  запросили відвідати Полтавську ДАА 2 березня на День відкритих дверей для детального ознайомлення з навчальною та матеріально-технічною базою академії. Всім учасникам зустрічі було надано профорієнтаційні матеріали, методичні рекомендації та поради вступникам Полтавської ДАА у 2019 році.