Програма стажування Німецького Селянського Союзу за підтримки уряду ФРН

Федеративна Республіка Німеччини

Німецький Селянський Союз

Програма практики:

Тривалість програми складає 4 місяці.

На початку практики буде проведено п'ятиденне навчання в навчально-дослідницькій сільськогосподарській установі з метою отримання учасниками програми загального уявлення про сільське господарство Німеччини і Європейської Спільноти, а також теоретичних і практичних знань в області тваринництва і рослинництва. Також буде проведено чотириденне навчання в агротехнічній школі «ДОЙЛА» по раціональному використанню сільськогосподарської техніки. У рамках учбових курсів учасники програми також познайомляться зі своїми кураторами і пройдуть одноденний тренінг з міжкультурних питань. Активна участь в учбових курсах для усіх практикантів обов'язкова незалежно від спеціалізації і досвіду, що мається.

Після закінчення учбових курсів практиканти розподіляються по сільськогосподарських підприємствах. Більша частина практикантів буде розміщена по сімейних фермах, які займаються як рослинництвом, так і тваринництвом. Учасники програми житимуть і працюватимуть разом з членами сім'ї з метою вивчення структури і організації німецького сімейного сільськогосподарського підприємства. При розподілі враховуватимуться особисті інтереси і спеціалізація практикантів. Проте, враховуючи відмінність структури сільськогосподарських підприємств в країнах Східної Європи і Німеччини, практиканти мають бути готові до роботи і навчання в маловідомих для них особисто областях сільськогосподарського виробництва.

Про практику на підприємстві в Німеччині практиканти зобов'язані оформити звіт.

Протягом практики на підприємствах Німецьким Селянським Союзом будуть проведений три додаткові одноденні семінари. У програму семінарів включені відвідування підприємств по переробці сільськогосподарської продукції, організацій по реалізації сільськогосподарських продуктів, підприємств-виробників сільськогосподарської техніки та інше, включаючи культурну програму.

Німецький Селянський Союз гарантує практикантам інтенсивне кураторство в Німеччині.

Обов'язкові вимоги до практикантів.

Учасники програми повинні:

• мати базову сільськогосподарську освіту – середню або вищу (студенти допускаються до практики з 3-го курсу);
  • мати практичний досвід роботи в сільському господарстві і бути готовими до практичної роботи на німецькому підприємстві;
  • мати гарні базові знання німецької мови;
  • мати водійське посвідчення на право управління легковим автомобілем і трактором;
  • мати вік від 18 до 30 років (у виняткових випадках до 35 років);
  • бути здоровим і прищепленим від основних інфекційних хвороб;
  • мати закордонний паспорт.

Кандидати, що не відповідають цим вимогам, не можуть брати участь в співбесіді та в програмі практики.

Кандидати, які вже брали участь в одній з програм сільськогосподарських практик в Німеччині, не можуть подавати заявку повторно.

Програма Німецького Селянського Союзу фінансується Федеральним Міністерством продовольства, сільського господарства і захисту прав споживачів. Кожен практикант отримує на час участі у ввідному курсі навчання 60,00 Євро на кишенькові витрати. Приймаюче підприємство виплачує практикантам щомісячно стипендію у розмірі 250,00 Євро.