Проведення кураторської години зі здобувачами вищої освіти 2 курсу спеціальності Харчові технології

1 грудня 2020 року куратор групи ХТ-21 доцент Кайнаш А.П. провела кураторську годину в режимі відеоконференції з використанням сервісу Google Meet.
Під час кураторської години з’ясували стан здоров’я усіх присутніх та їх рідних, обговорили поточну успішність за 1 семестр, відвідування занять студентами в системі Moodle та з використанням сервісу Google Meet, стан підготовки здобувачів до складання екзаменаційної сесії. Було з’ясовано, що найбільше пропущених занять у студентів: Носова О.О. і Великої О.П., які проживають в селах та не мають доступу до інтернет мережі.

Кайнаш А.П. довела до відома терміни початку залікового тижня, розклад заліків і екзаменів та термін прибуття студентів в університет на заліковий тиждень. Студенти задавали багато питань стосовно порядку отримання заліків та складання екзаменів в сервісі Google Meet, розкладу для вибіркових міжфакультетських дисциплін, що викладалися в 1 семестрі. Студенти зазначили, що в загальному розкладі екзаменаційної сесії ці дисципліни поки що не вказані.
Всі отримали задоволення від спілкування, адже в умовах тривалого карантину дуже не вистачає «живого» спілкування як студентам, так і викладачам.