Привітання з Днем працівника освіти від Полтавського міського голови Олександра Мамая

У першу неділю жовтня у нашій країні традиційно відзначається День працівника освіти, або День вчителя. Цьогоріч це професійне свято припало на 3 жовтня. Його відзначали не тільки вчителі, а й усі, хто глибоко шанує працю педагога, вихователя, наставника підростаючого покоління.
Традиційно у п’ятницю напередодні свята Полтавський міський голова Олександр Мамай особисто висловив глибоку шану та щиру вдячність освітянам у Палаці дозвілля «Листопад» і наголосив: «…Саме ваша наполеглива праця, добросовісне служіння справі, невтомний творчий пошук і високий професіоналізм допомагають молодому поколінню обрати свій життєвий шлях і стати справжніми фахівцями своєї справи!».
На концерт були запрошені педагогічні працівники навчально-виховних закладів освіти міста Полтави всіх рівнів. До свята долучились і представники всіх факультетів і багатьох кафедр Полтавського державного аграрного університету.
У Полтаві склалася добра традиція нагороджувати освітян за вагомі здобутки та наполегливу, сумлінну працю, зокрема грамотами, подяками, грошовими преміями, власним житлом, путівками до визначних міст України (цьогоріч до Львова) і цікавою концертною програмою.
Працю і здобутки педагога, вихователя, наставника підростаючого покоління можна порівняти зі щедрими дарами осені. Коли насіння любові до навчання, добра і людяності, засіяне у дитячих душах, проростає і плодоносить професійними здобутками у всіх сферах і галузях людської діяльності.
Присутні подякували організаторам святкового заходу і побажали одне одному міцного здоров’я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності!

У дописі використано матеріали сайту:
Сьогодні в Україні відзначають День працівників освіти