Результати опитування студентів щодо подолання ними труднощів під час карантину ПУА (частина 3)

Карантин – це час для ефективного самоменеджменту: Частина 3

Іноді момент, якого ти так довго чекав,

приходить у найневідповідніший час….

Психологічна служба продовжує цікавитися тим, як долають перешкоди наші студенти під час карантину. Яким стало їх життя на час такої тривалої і незвичної для них самоізоляції?

Найбільш активними цього тижня виявилися першокурсники зі спеціальності Публічне управління та адміністрування, анкетування серед яких провела куратор першої групи Щетініна Т. О.

Нікітченко Сніжана

На час карантину перебуваю у смт. Шишаки Полтавської області.

Під час карантину я вирішила присвятити певний час саморозвитку, займаюся різними видами тренувань, вивчаю різні навчальні дисципліни, які передбачені графіком дистанційного навчання, та відпочиваю. Також стежу за світовою ситуацією, сподіваюсь, що все буде добре!

На час карантину перебуваю у м. Полтава.

Оскільки зараз у нас триває дистанційне навчання, я більше часу приділяю самостійним та практичним завданням, тому на паніку зовсім немає вільного часу.

Нечитайло Анна

Житченко Ірина

На час карантину перебуваю у с. Петрівка-Роменська Гадяцького району Полтавської області.

Оскільки зараз триває дистанційне навчання, я намагаюся вчасно заходити в систему Moodle на пари та виконувати завдання від викладачів. Також ретельно вивчаю кожну дисципліну, готуюся до складання екзаменів.

На час карантину перебуваю у м. Пирятин Полтавської області.

Під час карантину я вирішила присвяти певний час саморозвитку, вивчаю іноземну мову. В академії інтенсивно триває дистанційне навчання, тому час, відведений на тривогу, у мене повністю акумулювався в навчання.

Кочур Владислава

Сизова Ірина

На час карантину перебуваю у м. Полтава.

Під час карантину я навчаюсь дистанційно, намагаюсь робити усі завдання. Крім навчання, я особливо нічим не займаюся, оскільки немає настрою і мотивації. Стежу за ситуацією щодо короновірусу та сподіваюсь, що це мине швидко і в Україні все буде добре!

На час карантину перебуваю у смт. Семенівка Семенівського району.

Під час карантину я виконую домашні завдання, які нам задають викладачі. Читаю книжки, аби внутрішньо збагатитись; виконую фізичні вправи, щоб привести тіло у форму та мати сили вільно підійматись сходами на дев’ятий поверх гуртожитка. А також я чекаю того часу, коли епідемія коронавірусу мине і я матиму змогу вийти на навчання, зустрітись зі своїми друзями. І, звісно, не забуваю носити маску в громадських місцях.

Риженко Мирослава

Шут Катерина

На час карантину перебуваю у смт. Семенівка Семенівського району.

Під час карантину не нудьгую, продовжую займатися  саморозвитком та проводжу багато часу зі своїми рідними. Карантин дав змогу зрозуміти, що потрібно цінувати кожну хвилину життя та свою сім’ю. Завжди треба сподіватися на краще, тому я вірю, що в найближчий час ми повернемося до своїх буденних справ і все буде, як і раніше.

На час карантину перебуваю у с. Коновалівка  Машівського району Полтавської області.

Під час карантину присвятила вільний час кулінарії, а саме –  випічці.

Оскільки вільного часу стало більше, почала займатися спортом. Про навчання також не забуваю, тому багато часу присвячую йому.

Нестеренко Юлія

PS: Далі буде! Слідкуйте за новинами.

Бережіть себе! І пам’ятайте, що карантин – це час для ефективного самоменеджменту

Співробітники психологічної служби