Робота з іноземними громадянами – здобувачами вищої освіти

У деканаті факультету підготовки іноземних громадян працюють паспортисти О. О. Новохацька та М. В. Стрижак, які займаються паспортно-візовою підтримкою та проводять реєстрацію іноземних громадян в органах  УДМС України в Полтавській області, надають інформацію щодо візового режиму на території України та за її межами в індивідуальних консультативних бесідах та на зборах іноземних громадян – здобувачів вищої освіти з різних курсів та факультетів академії.

На паспортиста факультету підготовки іноземних громадян Новохацьку О. О. покладено обов’язок консультувати іноземців з питань нострифікації та легалізації документів про освіту, а також допомагати їм у формуванні пакету документів для проставлення апостилю у МОН України та для легалізації – у МЗС України.

View page in English

Факультети: