Рожеві магнолії у подарунок парку екзотичних рослин ПДАА

26 червня 2020 року студенти першого випуску нової в Україні спеціальності «Публічне управління та адміністрування» подарували парку екзотичних рослин ПДАА рожеві магнолії Суланжа Ленней. Випускники разом з викладачами кафедри публічного управління та адміністрування висадили їх напроти віварію.

Сорт магнолії Суланжа Ленней ‒ це широкий чагарник або невелике дерево з округлою кроною. Згодом може з’явитися ствол, що перетворює магнолію «Ленней» на дерево. Листя великі, округлі, шкірясті. У безлистому стані магнолія представляє цікаву форму гілки. Квітки великі, об’ємні, у формі тюльпана, з м’ясистими, опуклими пелюстками, білі всередині, контрастні пурпурні зовні.

Весняна красуня має неабияку декоративну цінність та своєю чарівністю приваблює людей. Ошатні з блідо-рожевим цвітом магнолії стануть прикрасою нашого парку, що вже знаний чудовими білими магноліями.