Сільськогосподарська виставка у м.Плоньск, 18-19 червня 2011 року

Марія Патика, студентка 5 курсу
факультету економіки та менеджменту
Полтавська державна аграрна академія
Участь у виставці відбулася за підтримки
Служби сільськогосподарського дорадництва, м. Плоньск

УЧАСТЬ У ЩОРІЧНІЙ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКІЙ ВИСТАВЦІ,  М. ПЛОНЬСК, 18-19 ЧЕРВНЯ 2011 РОКУ

18-19 червня 2011 р. в м. Плонськ, Польща відбулася сільськогосподарська виставка під назвою «XII Мазовецькі дні сільського господарства», організовані Мазовецьким центром сільськогосподарського дорадництва у Варшаві, філія в Плонську (Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie Oddział Poświętne w Płońsku).

Під час цього заходу проводились:

•  Виставка машин і устаткування для сільськогосподарського виробництва;
  •  Презентація колекції сортів і технологій на дослідних полях;
  •  Дискусійний форум на тему «Майбутнє спільної сільськогосподарської політики в Європейському Союзі після 2013 року»;
  •  Демонстрація роботи машин на дослідних полях;
  •  Різноманітні конкурси (Hit Targowy, Najciekawsze stoisko);
  •  Виставка племінних тварин тощо.

Від Полтавської області у сільськогосподарській виставці брали участь представники таких організацій:

1. Полтавська державна аграрна академія
2. Полтавська обласна громадська організація «Офіційна сільськогосподарська дорадча служба»
3. Регіональний фонд підтримки підприємництва по Полтавській області
4. СТОВ «Вітчизна», Карлівський р-н, Полтавська обл.

На виставці представниками нашої делегації було представлено зразки сільськогосподарської продукції, що виробляється у нашому регіоні, а також велика кількість виробів народних майстрів.

Червень 2011