Склад кафедри економічної теорії та економічних досліджень

Прізвище, ім'я та по батькові викладача Посада; для сумісників місце основної роботи, посада Науковий ступінь, шифр і назва наукової спеціальності, вчене звання, за якою кафедрою (відділом тощо) присвоєно, тема дисертації
Рудич Алла Іванівна Доцент, завідувач кафедри Кандидат економічних наук, 08.00.04 - "За видами економічної діяльності". Тема: "Розвиток і підвищення ефективності виробництва молокопродукції на підприємствах АПК"
Дорогань-Писаренко Людмила Олександрівна Професор Кандидат економічних наук, за спеціальністю 08.00.05 – економіка, планування, організація і управління народним господарством і його галузями. Тема: «Інтенсифікація кормовиробництва та шляхи підвищення її економічної ефективності»
Єгорова Олена Володимирівна Доцент Кандидат економічних наук, 08.07.02 -  «Економіка сільського господарства і АПК» доцент кафедри фінансово-економічного аналізу та статистики.  Тема: "Ефективність виробництва продукції скотарства у приміській зоні Полтави в умовах ринкової трансформації". Доктор філософії за спеціальністю «Економічні науки» (додаток до диплома № ДК 020108 від  04.11.08)
Кончаковський Євгеній Олегович Доцент Кандидат економічних наук, 08.00.04 - "Економіка та управління підприємства (за видами економічної діяльності)", доцент, доцент кафедри економічної теорії та економічних досліджень. Тема: "Ефективність праці та її мотивація в аграрній сфері АПК"
Песцова - Світалка Оксана Станіславівна Доцент Кандидат економічних наук, 08.07.02  - «Економіка сільського господарства і АПК». Тема:  "Економічний механізм формування ринку сільськогосподарських земель в Україні". Доктор філософії за спеціальністю «Економічні науки» (додаток до диплома № ДК 019618 від 19.06.06)
Петренко Жанна Андріївна Доцент Кандидат економічних наук, 08.00.04 - "Економіка та управління підприємства (за видами економічної  діяльності)". Тема: "Ефективність використання землі в умовах   нових організаційних агроформувань".
Тютюнник Юрій Михайлович Професор Кандидат економічних наук, 08.00.05- «Економіка, планування  організація управління народним господарством та його галузями (сільське господ-дарство)»,доцент  кафедри  статистики та економічного аналізу.Тема: "Ефективність використання та охорони сільськогосподарських угідь". Доктор філософії за спеціальністю «Економічні науки» (додаток до диплома № КН  003693 від 13.11.08)
Чіп Людмила Олександрівна Доцент Кандидат економічних наук, 08.00. 04   -  «За видами економічної діяльності». Тема: «Підвищення економічної стійкості аграрних підприємств у ринкових умовах». Доктор філософії за спеціальністю «Економічні науки» (додаток до диплома № ДК 050491 від 01.06.09)
Литвин Олександр Юрійович Доцент Кандидат економічних наук, 08.00. 02   -  «Світове господарство і міжнародні економічні зв'язки». Тема: «Тенденції та закономірності розвитку європейскої житлової кооперації у контексті світового кооперативного руху».
Дорошенко   Андрій Петрович Доцент Кандидат економічних наук, 08.00. 04   -  «За видами економічної діяльності». Тема: «Ефективність функціонування сільськогосподарських підприємств різних організаційно-правових форм».
Собакар Валентина Володимирівна Ст. лаборант ___
Строчихін Юрій Федорович Завідувач кафедри статистики, декан заочного факультету ПУСКУ Кандидат економічних наук, 08.00.11 - "Статистика", доцент кафедри статистики і фінансів; Тема: "Економіко - статистичне  вивчення якості роботи"