Спеціальність 211 "Ветеринарна медицина" галузь знань 21 "ветеринарна медицина"

"Гуманна медицина охороняє людину,
а ветеринарна медицина зберігає людство".
С. С. Євсеєнко

Факультет готує лікарів ветеринарної медицини, головним завданням яких є забезпечення благополуччя тваринництва щодо хвороб тварин, риб, бджіл; охорона здоров'я людей від хвороб, спільних для тварин і людей (зооантропонозів); контроль якості сировини і продуктів тваринництва.

 

 

 

Підготовка здійснюється за наступними ступенями вищої освіти:

 

На профільних кафедрах обладнані лекційні зали, аудиторії, лабораторії, манежі, стаціонари для тварин, є дві навчальні клініки для лікувальної і профілактичної допомоги хворим тваринам. На факультеті функціонує навчальна ферма (віварій). На кафедрах працюють студентські наукові гуртки, які дають їм змогу більш поглиблено опановувати фахові дисципліни, методи лабораторних досліджень, що необхідні для встановлення діагнозу у хворої тварини для визначення оптимальної схеми лікування різних видів тварин в тому числі й екзотичних та зоопаркових.

Навчально-клінічну практику студенти проходять на базах: Регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини, Полтавської обласної лікарні ветеринарної медицини та підпорядкованих їй районних та міських лікарнях ветеринарної медицини, Полтавського м’ясокомбінату, лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи (ВСЕ) ринків міста та області,  ПП “Агроекологія”, ВАТ “Полтаваплемсервіс”, ТОВ „Агрофірма „Маяк”, клінік ветеринарної медицини м. Полтави та інш.

Здобувачі вищої освіти мають можливість проходити практику - стажування за кордоном та отримати диплом європейського зразку, отримати водійські права та звання молодшого лейтенанта після проходження військової підготовки!

Здобувачі вищої освіти, які навчаються на факультеті ветеринарної медицини мають можливість користуватися спортивним комплексом, бібліотекою, читальним залом, комп`ютерними класами, обладнаними сучасними комп`ютерами, які підключені до мережі Internet та Wi Fi, поглиблено вивчати іноземні мови. На території університету обладнані гуртожитки, де створені необхідні умови для проживання і відпочинку студентів. Гуртожиток секційного типу, де є холодильники, меблі, пральні машини, телевізори, душові кімнати.

Влітку студенти проходять практику та оздоровлюються в спортивно-оздоровчому таборі, який розміщений у мальовничому куточку села Петрівка на березі річки Ворскла.

Здобувач вищої освіти після отримання диплому магістра може працювати за фахом: у господарствах по відгодівлі тварин, на молокозаводах, м’ясокомбінатах, у державних та приватних лікарнях ветеринарної медицини, відкрити приватну практику, на залізничному транспорті та державному кордоні, а також в інших установах та організаціях пов’язаних з тваринами, сировиною та продукцією тваринного походження їх транспортуванням, зберіганням та переробкою; а також працювати за кордоном та у сфері науки і техніки.

Перелік сертифікатів ЗНО з конкурсних предметів, які подають вступники:

  • українська мова,
  • біологія або математика,
  • хімія або фізика

Колектив факультету ветеринарної медицини запрошує всіх бажаючих отримати гідну вищу освіту та стати лікарем ветеринарної медицини.

Наша адреса: 36003, м. Полтава, вул. Сковороди, 1/3
Довідки за телефонами: (0532) 60-73-94 – приймальна комісія:
(0532) 56-96-08 – деканат факультету ветеринарної медицини