Спортивні досягнення

Ібадова Севіля Вагіфівна

Детальніше

 
 
 
Микуця Дмитро
МС зі змішаних єдиноборств (ММА)
КМС з дзюдо та панкратіону
Чемпіон України, Кубку Світу та бронзовий призер чемпіонату Європи зі змішаних єдиноборств (ММА)
Призер Кубку Європи та України з дзюдо
 
Кабушка Ярослав Сергійович
студент 5 курсу ТВППТ
КМС з бігу на 8000 м. Призер Чемпіонату України з естафетного бігу на 800 м
Призер Чемпіонату України на 1 милю (1609,34 м.)

 

 

Катерина Лизанець
Студентка 2 курсу 1 групи
Факультету ветеринарної медицини

Улітку 2016 року Катерина Лизанець стала бронзовою призеркою Чемпіонату Світу 2016 з кінно-спортивної джигітовки у командному заліку серед команд з Британії, Німеччини, Росії, Казахстану, Білорусі, Арабських Еміратів, країн Азії та інших країн Європи.

У 2016 році на відмінно закінчила Полтавську гімназію № 13. З шести річного віку займалась у СК “Спартак” в групі з художньої гімнастики та у Малій Академії мистецтв по класу фортепіано. Стала переможцем обласних конкурсів “ Музичний Вернісаж” та “ Юний Віртуоз Полтавщини”.

З 2012 року займається у кінно- спортивному клубі “Чотири Підкови” (с. Михайлівка, Диканського району) та з 2013 року виступає на Всеукраїнських та Міжнародних фестивалях та чемпіонатах з джигітовки.

Це вид кінно-трюкового мистецтва на коні, що вимагає не тільки майстерної техніки виконання трюків та фізичної витримки, але і постійної психологічної роботи з цими норовистими тваринами. Детальний та прискіпливий аналіз роботи та тренувань добре дисциплінує як вершника, так і коня.

У 2016 році Катерина посідає 1 місце на Міжнарожному фестивалі кінно-трюкового мистецтва “ Кентаври 2016” у Києві та 1 місце на Всеукраїнському фестивалі кінно-трюкового мистецтва пам’яті П. Сагайдачного у м. Кам’янець Подільський. Навесні 2017 року виборола срібну медаль на Міжнародному фестивалі “ Кентаври 2017 ”, що проходив у місті Київ. Також, регулярно приймає участь в обласних змаганнях з конкуру (стрибки верхи через перешкоди) та займає призові місця.

Мріє досягти нових висот у спорті та стати гарним ветеринарним лікарем, справжнім фахівцем ветеринарної медицини.

 

З історії спортивних досягнень