Стажування у рамках освітньо-наукового проекту «Відновлювальні джерела енергії: досвід Польщі для України»

Наталія Панченко,Семенова Анастасія, студентки магістратури

факультету економіки та менеджменту

Полтавська державна аграрна академія

Візит відбувся за підтримки Посольства Польщі

в Україні (м. Київ) та Об`єднання шкіл електричних (м. Краків)

Звіт про поїздку студентів та викладачів ПДАА до об’єднання шкіл електричних  у  м. Краків 7 – 14 червня 2010 р. в рамках освітньо-наукового проекту «Відновлювальні джерела енергії: досвід Польщі для України»

У рамках проекту міжнародної науково-практичної співпраці Об’єднання шкіл електричних (ОШЕ) №1 м. Краків та Полтавської державної аграрної академії (ПДАА), що стосується вивчення польського досвіду впровадження відновлювальної енергетики, з 7 по 14 червня делегація з ПДАА відвідала польських колег. У складі делегації були викладачі – декан інженерно-технологічного факультету к.т.н. Лапенко Г. О., зав.каф. Інформаційних систем і технологій д.с.-г.н., професор Калініченко А. В., начальник навчального відділу, доцент Костоглод К. Д., доцент кафедри фізики, автоматизації та механізації виробничих процесів Калініченко В.М., аспіранти Кощенко О. М. та Брикун О. М., та студенти Мокляк Максим, Панченко Наталя, Стороженко Наталя, Кордубан Роман та Семенова Анастасія, а також представник полтавської фірми "ЕкоТехнології" Чурілов Дмитро.

Далі...