Студентська рада факультету агротехнологій та екології

Студентська Рада ФАТЕ – ініціатива до розвитку наших студентів

Мабуть, кожен після закінчення школи задавався питанням вибору ЗВО, де матиме змогу здобути освіту, яка допоможе в подальшому житті. Серед багатьох професій як технічних, природничих, економічних, так і багатьох інших дуже складно визначитися в одній. Є багато різних ЗВО, та наші студенти вибрали ПДАА і їм дуже пощастило з цим вибором. Alma-mater відкриває двері до здійснення мрій. На нашому факультеті навчаються понад 1000 студентів.

Факультет агротехнологій та екології – це найстаріший факультет академії. Становлення його припадає на 1920-ті роки. За цей період на факультеті підготовлено понад 8000 вчених агрономів.

Багато наших студентів є гордістю академії. Вони беруть участь у наукових конференціях, спортивних змаганнях, роблять внесок у розвиток культури, адже студенти дуже талановиті. І турбується про розвиток цих талантів та досягнення успіхів Студентська Рада факультету.

Студентський декан ФАТЕ

Кузьмич Ярослав

Студентське самоврядування – це право і можливість студентів вирішувати питання навчання і побуту, захисту прав і інтересів студентів, а також брати участь в управлінні вищим навчальним закладом. Студентське самоврядування вузу здійснюється радою студентського самоврядування вузу. Проводить зібрання та представляє собою інтереси студентського самоврядування вузу голова ради, якого обирають на першому засіданні ради на початку навчального року, методом таємного голосування, терміном на один рік. Студентський деканат знаходиться в першому корпусі на третьому поверсі..

Наші студкуратори

Рубан Єлизавета
Татаренко Софія
Макаренко Денис
Сідак Анастасія
Рябченко Анжела
Криволап Євген

Саморозвиток та становлення і виконання цілей – наше кредо. Студентська Рада завжди готова прийняти у свій склад усіх студентів факультету, які прагнуть до активного життя, громадської діяльності, розвитку своїх умінь і талантів, реалізації бажань та здійснення мрій.

Задля зближення студентів самоврядування організовує різні тренінги та адаптиви, які проводять кожного року для першокурсників. Як і раніше, представники студентського самоврядування ФАТЕ створюють різного роду акції, флешмоби, виставки та конкурси, що сприяють заохоченню студентів до освітнього процесу із задоволенням.

Як представники органів студентського самоврядування ми бажаємо заохотити нашого факультету до більш активного життя, чому ми можемо посприяти та створити необхідні умови, адже студентські роки – найкращі! Тому потрібно використовувати кожен цей день з користю, пізнанням нових знань та саморозвитком.

День міста  - студентська рада ФАТЕ