Студентська рада факультету агротехнологій та екології

У системі організації та координації виховної роботи факультету значна роль належить органам студентського самоврядування. Це досить дієва структура з активною життєвою позицією та правами керівництва, за участю якої проходить організація усіх заходів факультету та академії.  Діяльність органів студентського самоврядування спрямована на удосконалення навчально-виховного процесу, формування почуття відповідальності за доручену справу, активізацію соціальної позиції, максимальне виявлення та реалізацію творчих здібностей студентів. Це своєрідна школа майбутнього організатора, керівника, практичного психолога та соціального працівника.

Традиції діяльності студентського самоврядування зародилися та функціонували з перших років існування факультету. На сьогоднішній день, згідно рішення звітно-виборчих зборів, В.О голови Студентської Ради ФАТЕ є студент третього курсу –Поляков  Ігор  Андрійович.

Студентська Рада ФАТЕ складається з:

В.о. голови Студентської Ради – Поляков Ігор Андрійович.

Життеве кредо : «Важка праця - це скупчення легких справ, які ви не зробили, коли повинні були зробити»

Перепадченко Тетяна - І-ий заступник з питань культури, дозвілля, спорту та туризму

Життєве кредо: «Невдача - це просто можливість почати знову, але вже більш мудро»

Гречкосій Аліса - ІI-ий заступник з питань культури, дозвілля, спорту та туризму

Життєве кредо – «Все що нас не вбиває, робить нас сильнішими»

Собко Дмитро - заступник з питань освіти, законності та права

Життєве кредо : Прокидаючись вранці, запитай себе: «Що я повинен зробити?» Увечері, перш ніж заснути: «Що я зробив?»

Тимощенко Леся –студентський куратор 1  курсу

Життєве кредо :  «Роби сьогодні те, що інші не хочуть, завтра будеш жити так, як інші не можуть»

Володимир Біленко та Вакулюк Дмитро – прес служба факультету

Студентське життя на ФАТЕ сповнене фантазії, творчості, організованості, бажання вдосконалити навчально-виховний процес:

Літературно-пісенний вечір для студентів факультету

Наші студенти долучилися до ШОСС (Школи органів студентського самоврядування)

День першокурсника 2017 , та неформальна посвята в студенти ПДАА

Студенти відвідали найбільшу в Україні виставку с.г досягнень «АGROEXPO»  у м. Кропивницький

Факультети: