Студентська рада факультету ТВППТ

Студентська рада – це об’єднання. Перш за все, об’єднання студентів. Об’єднання думок. Об’єднання ідей. Об’єднання навчальної і творчої справи. Об’єднання різносторонніх, зовсім не схожих напрямків роботи.

Про наше студентське життя можна дізнатися не лише на офіційній сторінці ПДАУ, а і у соцмережах  Instagram та  Facebook

Студентська рада – це студенти. Студенти розумні, відповідальні, організовані, цілеспрямовані, амбітні, веселі. Студенти, котрі хочуть, можуть і вчаться організовувати, слухати, керувати.

Склад студентської ради факультету ТВППТ

Студентська рада – це допомога. Допомога різностороння, але необхідна. Допомога студентам у вирішенні навчальних процесів, згуртуванні і організації роботи групи, різних курсів, факультетів. Допомога викладачам у пошуку спільної мови зі студентами. Допомога у створенні іміджу академії.
Студентська рада – це організація. Організація святкових подій, ділових зустрічей, інтелектуальних ігор, спортивних змагань і т.д. Організація дозвілля студентів. Організація свого майбутнього.
Студентська рада – це ідеї. Ідеї, які вирують, витікають у проекти і реалізуються. Ідеї, від яких залежать студентські події.
Студентська рада – це бажання. Бажання досягти успіху. Бажання працювати і отримувати від цього задоволення. Бажання бути в центрі уваги. Бажання вчитися. Бажання крокувати разом з часом.

Студентська рада – це команда. Команда об’єднаних спільною метою, роботою, ідеєю, бажаннями. Головне в команді – довіра. Без цього не буде роботи, не буде польоту думки, не буде спільноти інтересів. А це головне в команді.

Студентська рада факультету ТВППТ – команда ініціативних, творчих та

самовідданих студентів, які працюють з єдиною метою: «На благо академії та студентів!».

Склад нашої студентської ради

ВО голови студентської ради ТВППТ,здобувач вищої освіти спеціальності 181 "Харчові технології"

ПЕДОРЯКА ВАЛЕНТИНА
Контактний номер  :  0962706133
Instagram  :    @_tinka_pe

Перший заступник голови студентської ради ТВППТ

ПЕРЕДЕРІЙ ВЛАДИСЛАВА
Контактний номер  :  0959198013
Instagram  :   @vladochk

Делегат до СР ПДАА від студентської ради ТВППТ, здобувач вищої освіти

спеціальності 181 " Харчові технології"

МУЛЬКО ІННА
Контактний номер  : 0957112239
Instagram  :   @inna_m_k_

Делегат до СР ПДАА від студентської ради ТВППТ, секретар СР ПДАА

ТИТАРЕНКО АННА
Контактний номер  :  0665549173
Instagram  :  @a_n_n_a_47

Делегат до СР ПДАА від студентської ради ТВППТ,

здобувач вищої освіти спеціальності 181 "Харчові технології", заступник голови СР ПДАА

ДРУЖКО КАТЕРИНА
Контактний номер  : 0680670605
  Instagram  :  @katusha_druzhko

Свято першокурсника

Карантинні будні викладачів та студентів

Гуртожиток очима студентів

ЦІКАВІ ПОДІЇ В СТУДЕНТСЬКОМУ ЖИТТІ

Протягом перших тижнів жовтня 2020 року викладачі-куратори кафедри харчових технологій (доценти Будник Ніна Василівна, Кайнаш Алла Петрівна, Кодак Тетяна Степанівна) провели опитування здобувачів вищої освіти спеціальності «Харчові технології» щодо їх навантаження, подолання ними труднощів під час карантину, зауважень і пропозицій стосовно організації навчання з використанням дистанційних технологій.

Тиждень факультету

Конкурс "Міс та Містер ПДАА"

Студентські адаптиви

Який же харчовик без спорту?