Студентська рада інституту навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій

Студентська рада навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій – твій помічник, радник, захисник та вірний товариш на весь період навчання!

СТУДЕНТСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ – це дух активності, творчості  та невід’ємна частина справжнього студентського життя!

Студентська рада навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій допоможе розкрити творчі таланти, управлінські та організаторські здібності, отримати неабиякий досвід роботи командної роботи, познайомитися з новими та цікавими людьми, знайти  справжнього друга а можливо й  свою другу половинку.

Орган студентського самоврядування ННІ ЕУПІТ – це не тільки молодь, яка прагне бути в центрі всіх подій інституту, це найактивніші студенти, креативні ідеї яких покращують та урізноманітнюють студентське життя. З ними ви познайомитеся в перші дні свого навчання в університеті, і саме вони будуть поряд під час всіх подій студентського життя та допоможуть освоїтись в університетському середовищі, бо вони – кращі з кращих, вони – ваші друзі, ваші наставники, ваші студентські куратори. Наші студенти проявляють себе не лише на рівні інституту, а й університету.

Заходи, які планує та реалізує студентська рада навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій разом Ви можете побачити на сторінках і подій в інстаграмфейсбук та Тік Ток.

Студентська рада ННІ ЕУПІТ у своїй діяльності керується чинним законодавством, Статутом ПДАУ, положенням про студентське самоврядування закладу освіти та діють на принципах: добровільності, колегіальності, відкритості; виборності та звітності своїх органів; рівності права здобувачів вищої освіти на участь у студентському самоврядуванні.

Склад студентської ради Навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій:

Даровська Юлія
Голова студентської ради ННІ ЕУПІТ

Красюк Яна
Заступник голови студентської ради
Шайтан Юлія
Секретар студентської  ради
Кісіль Анна
Голова сектору СММ
Лобач Вероніка
Голова сектору освіти
Назарова Ольга
Голова сектору культури
Костюк Артем
Голова сектору спорту та туризму

Іванникова Діана
Делегат у студентський сенат  ПДАУ

Студентська рада інституту – це платформа для висловлення ідей, ініціатив, прояву креативності, творчості, які створюють умови для яскравого та насиченого студентського життя!

Адреса: 4-й корпус ПДАУ, 5 поверх, каб. 508.