Студентська рада інженерно-технологічного факультету

ПОДІЇ У СТУДЕНТСЬКОМУ ЖИТТІ

АНКЕТУВАННЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ

Студентська рада інженерно-технологічного факультету

Студентські роки – найцікавіший і найефективніший період у житті молоді, коли доля дарує невичерпні можливості для саморозвитку, коли все найкраще, що може трапитись у житті людини, ще попереду, часу і сил вистачає на звершення найзаповітніших мрій і задумів, а плани на майбутнє сміливі й амбітні.

Це чудова пора дорослого і самостійного життя, ще не надто обтяженого буденністю, але, можливо, з частковою матеріально-фінансовою підтримкою родичів. Щоб саме такими були спогади про студентські роки після закінчення навчання у виші, треба використати всі можливості здобувача вищої освіти. Адже спокуси чекають на молодь на кожному кроці!

Важливо усвідомити свою роль у студентському колективі, посісти в ньому гідне місце, витрачати час так, щоб професійні знання і навички формувалися, наукові здобутки примножувалися, кількість перемог у спорті та художній самодіяльності безперервно збільшувалася…

Це далеко не весь перелік можливостей, що пропонує виш своїм здобувачам вищої освіти. Наскільки реально скрізь встигнути? Цілком реально, якщо ти не «один у полі воїн», а поруч команда однодумців, старших товаришів і однолітків не тільки з факультету, на якому навчаєшся, а й навіть з інших закладів вищої освіти. Щоб не  пропустити свій шанс не тільки вибудувати особисту освітню траєкторію, а й поступово професійно зростати, треба спробувати свої сили у різних соціальних статусах.

Студентська рада

ПІДГОРНА Валерія

Голова Студентської ради

ПАНОВ Артем

Заступник голови

ЛЯШЕНКО Софія

ПАНОВ Артем
ІВАНІЩЄВА Валерія
ПЕРЕПЕЛИЦЯ Максим

Комісія культури та дозвілля

ХОРСУН Вадим
ТАРАНЕЦЬ Роман
ДЕМЧЕНКО Артем

Комісія науки та освіти

На першому етапі – це здобувач вищої освіти академічної групи, який виконує обов’язки заступника старости, на другому – керівник академічної групи – староста, наступний щабель – голова студентської ради факультету, а вже, як «крок до зірок», – очільник президії студентської ради вишу. Такою школою формування кадрів у закладах вищої освіти та їх структурних підрозділах є студентське самоврядування - невід’ємна частина громадського самоврядування відповідних навчальних закладів.

Студентське самоврядування – це право і можливість студентів вирішувати питання навчання і побуту, захисту прав та інтересів здобувачів вищої освіти, а також брати участь в управлінні закладом вищої освіти. Органи студентського самоврядування у своїй діяльності керуються законодавством,  статутом закладу вищої освіти, положенням про студентське самоврядування вишу та діють на принципах:

1) добровільності, колегіальності, відкритості;

2) виборності та звітності своїх органів;

3) рівності права здобувачів вищої освіти на участь у студентському самоврядуванні;

4) незалежності від впливу політичних партій і релігійних організацій (крім закладів вищої духовної освіти) [ст. 40 Закону України «Про вищу освіту»].

Основні функції студентського самоврядування

• забезпечення виконання студентами своїх обов’язків як громадянина i студента;
  • сприяння навчальній, науковій та творчій дiяльностi студентів;
  • органiзацiя дозвілля та відпочинку студентів;
  • участь в охороні громадського порядку;
  • сприяння i створення необхідних соціально-побутових умов для студентів університету;
  • здійснення контакту між різними закладами вищої освіти (іноземними та вітчизняними);
  • пропаганда здорового способу життя;
  • захист законних прав та iнтересiв студентів;
  • органiзацiя культурних та освітніх заходів.

Ось як все серйозно, з одного боку, але як все цікаво і захопливо – з іншого! Адже в студентській раді збираються креативні й ініціативні молоді люди, яким не байдуже, що відбувається в їхньому рідному закладі вищої освіти і на факультеті. Це молодь, яка прагне зробити навчальний процес більш цікавим і ефективним, а дозвілля – результативним завдяки організації та участі у різних акціях і заходах.

Вечір першокурсника

Студентські "адаптиви"

Тиждень факультету

Наші чемпіони!

Чемпіони Кубку Ректора Полтавської державної аграрної академії 2018 року, учасники Одеської Ліги Сміху, фіналісти Полтавської, Золоніської Ліги Сміху та Суперфіналісти Київської Ліги Сміху - все це "Збірна МЕХАНІКІВ".

Наш девіз: "Ящо ти активний, цілеспрямований, креативний, у тебе багато ідей та енергії, то приєднуйся до нас - студради ІТФ!"

Ми завжді раді новим друзям, і чекаємо саме на тебе!

Наші контакти:
36003, м. Полтава,