Студентська рада університету


Студентська рада Полтавського державного аграрного університету розпочала свою роботу з 2005 року. Це орган студентського самоврядування, який є добровільним громадським об’єднанням і проводить свою діяльність відповідно до ініціативи студентів. Студентське самоврядування організоване згідно з чинним законодавством України, рішеннями Міністерства аграрної політики та продовольства України, «Положенням про державний вищий навчальний заклад», Законом України «Про вищу освіту», Статутом ПДАУ, Положенням про студентську раду Полтавської державної аграрної академії.

Метою студентської ради академії є захист навчальних, наукових, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних, духовних, спортивних та інших спільних інтересів студентства, формування у нього навичок майбутнього організатора, керівника, лідера.

Напрями діяльності Студентської Ради ПДАУ:

 • захист прав та інтересів студентів;
 • підтримка ініціатив з боку студентів, розгляд їх скарг та побажань;
 • допомога у виконанні студентами своїх обов'язків;
 • сприяння навчальній, науковій та творчій діяльності студентів;
 • участь у організації та діяльності студентських гуртків, товариств, об'єднань та клубів;
 • сприяння створенню відповідних умов для проживання студентів;
 • участь у співробітництві зі студентами інших вищих навчальних закладів та молодіжними організаціями;
 • участь у вирішенні питань міжнародного обміну студентами;
 • організація та проведення культурного дозвілля у поза навчальний час;
 • участь у проведенні профорієнтаційної роботи на місцях;
 • організація та проведення волонтерських робіт( Волонтерський центр «ПУЛЬС»);
 • участь у сприянні працевлаштування студентів та випускників.

 

До студентської ради на даний час входить 18 делегатів, 6 голів студентських рад факультетів, інституту  та голова студентської ради університету, що були обрані на звітно-виборчій конференції університету. Представники студентського самоврядування входять до складу ректорату та вченої ради академії, стипендіальних комісій, також представляють академію на різноманітних всеукраїнських і міжнародних конференціях, форумах, дебатах, круглих столах тощо.

СКЛАД СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Шабельник Сергій -голова студентської ради
Полтавського державного аграрного університету
E-mail: serhii.s.shabelnyk@st.pdaa.edu.ua
Тел.: 095-64-33-076
Кабінет 412, 4 навчальний корпус

 

Дружко Катерина - перший заступник голови студентської ради
Полтавського державного аграрного університету

 

Титаренко Анна - секретар студентської ради 
Полтавського державного аграрного університету

 


Колісник Олександра - голова студентської ради
Навчально - наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій ПДАУ

 

Давидова Маргарита - голова студентської ради 
факультету обліку та фінансів ПДАУ

 

Карпець Павло - голова студентської ради 
факультету ветеринарної медицини ПДАУ

 


Чернобай Максим - голова студентської ради 
інженерно-технологічного факультету ПДАУ

 

Педоряка Валентина - голова студентської ради
факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва ПДАУ

 


Кузьмич Ярослав - голова студентської ради
факультету агротехнологій та екології ПДАУ

 

За час свого функціонування студентська рада організувала чимало цікавих та корисних для студентства заходів.

Щорічними стали такі заходи студентської ради, як: «Вечір першокурсника», академічний конкурс «Студент року», найчарівніша подія року «Благодійний бал», конкурс краси та грації «Міс Академії», тренінг курс «Школа студентського самоврядування», свято гумору «Кубок ректора з КВН», святкова каша до 9 травня, академічний етап міжнародного мультифестивалю «Студентська республіка» та багато інших. Цікаву інформацію для студентів розміщуємо на веб-сайті академії та у газеті «П’ятачок», а також в соцмережах.

Долучаємось до благодійних акцій таких, як: «Серце до серця», «Живи добром – твори дива», донорська допомога, патронаж ветеранів. За підтримки Студентської ради діє волонтерський центр «ПУЛЬС».
Систематично проводяться зустрічі із ректоратом академії для вирішення проблем студентства. Відповідаємо за поселення студентів у гуртожитки. Проводимо обходи з метою виявлення порушень чи невідповідних умов проживання у гуртожитках.

За ініціативи молодіжних громадських організацій та студентських рад вищих навчальних закладів м.Полтава, у  2006 році було створено Студентську раду міста Полтави при міській раді. Вона є консультативно-дорадчим органом Полтавської міської ради та її виконавчого комітету з питань молодіжної політики, покликаний сприяти взаємодії міської ради та її виконавчих органів і молоді міста Полтава, забезпечувати узгодженість дій у вирішенні питань, які впливають на життя молоді та її участь у всіх сферах суспільства в місті. Першим студентським мером міста Полтава став голова студентської ради Полтавської державної аграрної академії Олег Слизько. Також при Міністерстві аграрної політики та продовольства України діє Об’єднана рада студентського самоврядування, яку очолює аспірантка Полтавської державної аграрної академії Тетяна Бардіна.

Студентська рада нашого вишу плідно співпрацює з іншими студентськими радами ВНЗ міста та України, а також з Об’єднаною радою студентського самоврядування при Міністерстві аграрної політики та продовольства України, Всеукраїнською студентською радою, ПООВМГО «Студреспубліка» та іншими молодіжними та громадськими організаціями.

Студентська рада ПДАУ – це група молодих, активних, цілеспрямованих людей, які докладають зусиль аби студентське життя стало цікавішим. Студентська рада – своєрідна школа підготовки до дорослого життя.

Наші контакти:
36003, м. Полтава,
вул. Сковороди, 1/3.
4 навчальний корпус, каб. 412
Електронна адреса: srpdaa@gmail.com