Студенти – за формування національної ідеї в Україні

На фото: Леонід Кучма

Президентський фонд Леоніда Кучми організував конкурс, щоб дізнатися, які ідеї розвитку країни є у студентів до річниці незалежності України.

На питання анкет відповіло більше 1000 студентів українських вузів. Авторів найцікавіших ідей відносно створення держави запросили до другого президента – саме Леонід Кучма і був ініціатором конкурсу. Конференція із підбиття підсумків конкурсу, оголошеного Інститутом стратегічних оцінок (ІСО) при Президентському фонді Леоніда Кучми "Україна" відбулася 17 червня 2011 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

У анкетах студенти відповідали на декілька десятків питань − зокрема про відношення до незалежності України, оцінюванню конституційного процесу і відношенні до діяльності органів влади. Більш всього молодь була солідарна відносно ролі національної ідеї. Майже 60 % вважають: вона має бути направлена на захист громадян. Ще третина хоче, щоб національна ідея захищала інтереси націй.

Ректор КНУ ім. Т. Шевченка Леонід Губерський відкрив конференцію. Леонід Кучма виступив з промовою "20-річчя незалежності України: результати державотворення в оцінках молоді". Далі виголосили свої доповіді студенти українських ВНЗ, які брали участь у конкурсі. Закінчилася конференція нагородженням переможців стипендіями Президентського фонду Леоніда Кучми "Україна" та врученням дипломів.

Студенти Полтавської державної аграрної академії стали призерами даного конкурсу. Тетяна Філісюк, студентка ІV курсу факультету економіки та менеджменту, стала лауреатом Другої премії і справедливо увійшла до числа 20-ти лідерів конкурсу. Серед сотні найкращих, як лауреат Третьої премії, був також відзначений і Максим Бугров, студент ІІ курсу факультету економіки та менеджменту.

На фото: переможці конкурсу Тетяна Філісюк та Максим Бугров

Окрім студентів, конференцію відвідали провідні політики і експерти. Рівень підкованості молоді в політичних питаннях не залишився непоміченим − саме ці люди, на думку політиків, в майбутньому керуватимуть країною.

Фото в галереї